Na jinonické „umělce“ jsme prohráli SK Motorlet – FK Admira 3:1 (3:0)

JINONICE (api) – Místo na avízovaném trávníku v Chotči jsme přátelský mač s Motorletem odehráli na jeho deštěm smáčené UMT a prohráli jsme o dvě branky. Rozhodl důraz domácích, kteří nás v tomto směru předčili, a také jejich zakončení. Třetí gól, který jsme inkasovali, byl „televizní angličan“. Krásná střela z dálky, odraz od tyče a brankář bez nároku… V první půli odpustil sudí Motorletu penaltu za zjevný faul, který byl vidět i z opačné strany hřiště. Nutno říci, že náš gólman Michal ještě chytil domácím stoprocentní „loženku“.
Po změně stran a prostřídání jsme už byli chvílemi lepší, Panýrek trefil břevno a Komínkova tečovaná střela konečně zapadla do sítě, takže jsme výsledek kosmeticky upravili.

„Byla to ryze příprava, zkoušeli jsme uchazeče o místo v kádru, zahrálo si i několik kluků z béčka. Chyběli Martinic, Čmejla, Mičko, Mamurov a Petr. Výsledek není důležitý, aspoň jsme viděli nováčky, kteří by to u nás chtěli zkusit. Zatím bych řekl, že jeden z nich by byl zřejmě posilou, u ostatních ještě uvidíme, ale jména si nechám zatím pro sebe,“ konstatoval po zápase trenér Jeřábek.

Na sobotním turnaji v Hořovicích o Podbrdský pohár se bude dál zkoušet. V neděli už půjde o postup do 1. kola Ondrášovka Cupu, a tak by proti domácímu SK Hřebeč měla nastoupit víceméně divizní sestava.

SK Motorlet – Admira dnes v Jinonicích!

Přípravné utkání s divizním týmem Motorletu, který se nově stal farmou pražské Sparty, se dnes, 20. července, mělo hrát v Chotči na přírodní trávě. Vzhledem k nepřízni počasí a trvalému lijáku byl zápas přesunut z Chotče na UMT v areálu stadionu Motorletu v Praze 5 – Jinonicích. Výkop byl stanoven nikoli na 18.00, ale už na 17.30!
Motorlet startoval v uplynulé divizní sezóně ve skupině A, kde obsadil 5. místo se ziskem 51 bodů. V novém ročníku bude hrát divizní skupinu B.
Tu jsme hráli dosud my a obsadili jsme také 5. místo se ziskem 54 bodů.
Lze tedy čekat vyrovnaný souboj dvou rovnocenných soupeřů.

-api-