Ondrášovka Cup: Za námi Hřebeč, před námi Kladno Předkolo: SK Hřebeč – FK Admira Praha 2:6 (1:3)

HŘEBEČ (api) – Očekávaným vítězstvím a postupem našeho týmu do 1. kola Ondrášovka Cupu skončil mač předkola na hřišti SK Hřebeč. Nováček 1. A třídy z Kladenska má ve svém středu řadu pražských hráčů, z nichž některé dokonce kdysi trénoval náš nynější kouč Karel Jeřábek. Je to tým, který by neměl mít v 1. A třídě vážnější potíže. Také proto, že je velmi solidně, na poměry dané soutěže až vysoce nadstandardně zajištěn po sponzorské stránce.

Zápas jsme začali dobře a v 6. minutě jsme se střelou Kubiceho pod břevno ujali vedení – 0:1. Fatální chyba naší defenzivy ve 33. minutě přinesla jasnou šanci domácímu Marcovi, který svého času hrával za Horní Měcholupy, a ten k tyči snadno srovnal – 1:1. Naštěstí už za pět minut strhl vedení zpět na naši stranu Vosický – 1:2. Dvě minuty nato Paťha tečovanou střelou zvýšil na 1:3.

Po přestávce se na další branku čekalo až do 72. minuty a vstřelil ji přesnou ránou k tyči Mičko – 1:4. Za další dvě minuty Kokoška, naše nová akvizice, málem protrhl síť – 1:5. A tři minuty po něm se trefil střídající Čmejla – 1:6. Nakonec si 130 domácích diváků (tolik jich prý na fotbale v Hřebči dosud nikdy nebylo!) zakřičelo gól podruhé. Opět jsme vyrobili zbytečnou chybu, tentokrát ve středu pole, a po rychlém brejku přišel náš faul ve „vápně“. Z penalty snížil v 85. minutě zkušený Zvonič. Vyslyšel volání z hlediště „Panenka“ a našeho střídajícího gólmana Michálka skutečně překonal bělehradským dloubákem doprostřed branky z „vršovické dílny“ – 2:6.

Po utkání, které řídil sudí Baum z Děčína, hlediště svým borcům za výkon i za výsledek nakonec uznale zatleskalo.

Admira: Michal (77. Michálek) – Paťha, Vosický, Komínek, Príborský – Kurek, Kokoška, Martinic (65. Čmejla), Kubice, Majer – Mičko (77. Štefan).

Kromě už zmíněného Kokošky (prošel Spartou B, Duklou Praha a Sokolem Ovčáry) jsme představili i druhou novou tvář – obránce Príborského (hostuje z Jihlavy).

V I. kole hostíme Kladno – pozor, už v sobotu!

V 1. kole Ondrášovka Cupu hostíme SK Kladno, který sestoupil z II. ligy. Zápas se hraje už v sobotu 30. července, a to od 10.15 hodin na stadionu Admiry v Kobylisích!
Všichni příznivci Admiry i dobrého fotbalu jsou zváni!