Plichta s Kunraticemi, v sobotu Kladno!

Středeční příprava Admiry ve Sportovním centru ČSTV v Nymburce proti nováčkovi Pražského přeboru Slovanu Kunratice moc radosti do našich řad nepřinesla. Bez Michala, Mamurova, Martinice, Príborského a Petra jsme dokázali jen remizovat 3:3, když v poločase jsme dokonce prohrávali 1:3. Naše branky vstřelili Mičko, Kubice a Zahálka, za soupeře se trefil dvakrát Kmoch, jednou Urban.
Trenér Jeřábek opět zkoušel některé uchazeče o zařazení do divizního kádru. Ve druhé půli sice náš tým dokázal smazat dvoubrankové manko a vypracoval si čtyři další stoprocentní gólovky, ale dvě šance měli na druhé straně i Kunratičtí. Na každé straně duněla jednou tyč (Vosický – Hajduch).
V sobotu 30. července přivítáme po postupu z předkola doma v 1. kole Ondrášovka Cupu třetiligový SK Kladno. Ten v přípravě dostal „půltucet“ v Xaverově od ligové Viktorky Žižkov – prohrál 0:6. Bez zajímavosti není fakt, že v sestavě Kladně nastoupilo sedm hráčů, kteří na jaře v divizi kopali proti Admiře za dnes již zrušené béčko. Tehdy jsme vyhráli 3:1.
Zápas, který začne v 10.15 hodin, povede rozhodčí Petr Berka z Ostrova, asistovat mu budou Jiří Kučka ze Sokolova a Martin Štěrba z Ostrova.
Vítěz se pak ve 2. kole utká s vítězem duelu SIAD Souš – Baník Sokolov.

Aleš Pivoda