Nemilé překvapení: Mládí zvítězilo nad zkušeností FC Hradec Králové B – Admira Praha 2 : 1 (1 : 1)

HRADEC KRÁLOVÉ (lač) – V nedělním hradeckém dopoledni, za velmi teplého počasí, jsme měli v prvním poločase mírnou převahu, ze které se nám podařilo v 25. minutě docílit branky Sochou. Ten dorazil z blízkosti míč do domácí sítě po výborném úniku a přihrávce od Čmejly. Bohužel se domácím podařilo po chybě naší obrany těsně před poločasem vyrovnat.
Ve druhém poločase jsme už však nedokázali opakovat hru z prvního poločasu a dostali jsme se do defenzivy. Domácí, kteří nastoupili s juniorkou, kde hráli převážně hráči ročníku 1992, dokázali svoji převahu zužitkovat vítěznou brankou v 60. minutě hry, po krásné střele Novotného asi z 25 metrů. Další šance domácích už zůstaly nevyužity, a tak jsme odjížděli domů bez bodového zisku.
Na mužstvu je vidět rozladěnost z vlastních neúspěšných výsledků, trenér stále hledá vítěznou sestavu, nikdo z hráčů nedokáže strhnout ostatní, a tak stále čekáme na vítězství.

Sestava: Michal – Čmejla (Mamurov), Komínek, Martinic, Paťha – Kurek,Vítek (Š. Zahálka), Kokoška (Kubice), Majer – Mičko, Socha.

Tabulka na adrese:
http://nv.fotbal.cz/domaci-souteze/kao/rk-cechy/souteze.asp?soutez=002A2C

Naši střelci

1 – Mičko (0 doma + 1 venku), Socha (0 + 1), Kokoška (1 + 0).

Diváci na Admiře

185 – Admira v. Ústí nad Orlicí 1:2

Za týden hostíme Jablonec B

Juniorka prvoligového Jablonce bude naším soupeřem v neděli 11. září. Po rozpačitém rozjezdu jablonecké béčko ve IV. kole zabralo a rozstřílelo na domácí trávě Trutnov 4:0. Nečeká nás nic snadného…