Hrubkami jsme dopomohli soupeři k drtivé výhře… TJ Polepy – FK Admira Praha 4:0 (3:0)

POLEPY (Ča) – Po třech vítězstvích v řadě jsme věřili, že i v Polepech něco urveme. To však byla špatná úvaha. Domácí na nás na svém nakloněném hřišti vlítli hned od počátku a už v 11. minutě jsme se přesvědčili, jak dobře znají svůj trávník, když Kmoch ještě na vlastní polovině viděl našeho brankáře daleko před brankou a dálkovou střelou poslal míč správným směrem. Michal se snažil rychle se vrátit, ale při couvání upadl a pak už jen viděl míč v síti – 1:0. Ve 20. minutě lehkovážně ztratil míč Mamurov, který se v té době pohyboval v obraně jako poslední, domácí útočník Vančura mu balon vypíchnul (našemu obránci se to nestalo poprvé) a uháněl s ní sám na branku, kde se opět nemýlil – 2:0. Aby toho do poločasu nebylo málo, další vydařená akce domácích po úniku z levé strany, přesná nahrávka do vápna opět na Vančuru a zde již neměl náš brankář šanci – 3:0.
Po změnách v sestavě jsme druhý poločas začali lépe, měli jsme i mírnou převahu, ale bez výrazných brankových šancí. Naopak domácí využili v 64. minutě naší slabší chvilky v obraně a opět na Michala běžel sám domácí útočník Křelina, který nezaváhal – 4:0. Dalo by se říci, že my jsme hráli a domácí skoro z každé své šance skórovali.
Vzpomeňme si na podzimní utkání u nás v Kobylisích v loňské sezoně s tímto soupeřem, kdy
byl nováčkem divize a prohrál u nás 5:0. Za rok nás poráží 4:0 a my se mu díváme v tabulce na záda. Někde se stala chyba… Nebo že by Polepy tak dobře posílily?

Admira: Michal – Paťha, Mamurov (46. min. Z. Zahálka), Komínek, Martinic, Čmejla, Majer (75. min. Š. Zahálka), Kokoška, Kurek, Mičko, Socha (46. Petr).

Naši střelci

2 – Mičko (0 doma + 2 venku), Kokoška (2 + 0);
1 – Socha (0 + 1), Príborský (1 + 0), Martinic (1 + 0), Majer (1 + 0), Petr (1 + 0).

Diváci na Admiře

185 – Admira v. Ústí nad Orlicí 1:2
180 – Admira v. Jablonec B 3:2, Admira v. Nový Bydžov 2:1

Za týden hostíme FC Velim

Po FK Kolín a TJ Polepy nás čeká ještě třetí soupeř z Kolínska – tentokrát FC Velim. S oběma jmenovanými týmy jsme prohráli, tak snad teď už to vyjde!

Ani velimští fotbalisté si nemohou nijak „vyskakovat“. Stejně jako od Admiry, také od nich se čekaly lepší výkony i výsledky – vždyť v uplynulém ročníku patřili ke špičce divize C, zatímco momentálně se pohybují ve spodní polovině tabulky.

Zápas se hraje v neděli 9. října, tradičně od 10.15 hodin.