Osm branek a závěr, jaký se nevidí! Admira B – SK Hostivař 5:3 (2:2)

KOBYLISY (api) – Běžela poslední minuta utkání X. kola 1. A třídy, v němž jsme na domácí UMT hostili v souboji dvou nováčků soutěže SK Hostivař. Hosté nás zlobili už v 1. B třídě a ani tentokrát to nebyl lehký soupeř. Stav byl 3:3 a všechno směřovalo k remíze. Jenže náš střídající Rambousek vystihl chybu hostující defenzivy, sebral míč ve vápně, udělal kličku brankáři Sládkovi a z „nemožného“ úhlu mač rozhodl – 4:3. Trenér hostí Procházka, po celou dobu neúnavně koučující a povzbuzující svůj tým, se chytil za hlavu. Ani nechtěl věřit svým očím…
Hostivařští ale měli ještě čtyři minuty nastavení na to, aby další i oni čtvrtý gól. Nedali. Naopak, skórovali jsme my! Lupínek se k míči dostal ještě na naší polovině. Kopl ho směrem na branku hostí, ze které chvíli předtím vyběhl gólman před vápno, nejspíš aby se zapojil do posledních pokusů Hostivaře o zteč naší svatyně. A protože v brance chyběl, Lupasův dalekonosný nákop se nerušeně snesl přímo do sítě – 5:3! Bylo vymalováno!
Ale až do té doby nás Hostivařští trápili. Jejich černovlasý démon Dan Nebřenský je vrhač autů, jaký se jen tak nevidí. Možná, že jako atlet (oštěp, disk, kladivo) by udělal díru do světa!
První gól jsme inkasovali my. Právě Nebřenského aut udělal v našem pokutovém území takový zmatek, až si naše defenziva dala vlastence – 0:1.
Odpověděli jsme přesnou trefou Panýrka k tyči – 1:1.
Pak dal Panda i druhý gól, tentokrát z penalty za faul ve vápně – 2:1.
Jenže v závěru poločasu se vrhač Nebřenský zase blýskl předalekým autem a z něj Ciecura zasunul balon za Michálkova záda – 2:2.
Po přestávce chytil náš Michálek stoprocentní šanci, málem jsme znovu prohrávali. Pak jsme strhli vedení na svou stranu. Náš Másílko taky umí dlouhé auty a po jednom takovém dal Panýrek hlavou svůj třetí gól dne – 3:2.
Jenže to ještě zdaleka nebylo všechno! Jestliže hosté měli po čtvrthodině druhé půle jednoho vyloučeného hráče, stalo se totéž právě Pandovi. Na brankové čáře zahrál – zase po předlouhém vhazování Hostivaře – rukou, čímž zabránil míči na cestě do Michálkovy branky, a sudí Čermák ho po konzultaci s asistentem vyloučil. Následovala logicky penalta a už zmíněný Dan Nebřenský ji proměnil, i když si Tomáš Michálek na balon sáhl. Jásot střelce i nadšení jeho spoluhráčů se blížily skoro až Lize mistrů.
To ovšem Hostivařští ještě netušili, co s nimi vrtkavá paní Štěstěna za účinného přispění našich hráčů provede v samém závěru utkání, který je popsán v úvodu tohoto referátu.

Sestava: Michálek; Šefara, Kafka, Kvapil, Panýrek; Lupínek, Vítek, Jackl; Tůma; Másílko, Dominik Němec.

Lavička: Říčař, Lukáš Němec, Zdeněk Zahálka, Rambousek, Eisenreich, Beníšek.

Chyběl střelec týmu Machata – omluven.

Ostatní výsledky a tabulka na adrese:
http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?sport=1&stat=107&vek=1&kraj=1&typ=1&pozice1=2

V neděli 30. října odpoledne hrajeme na UMT Junioru Praha V Úžlabině. Výkop je ve 14.30 hodin.

Naši střelci

5 – Machata (3 doma + 2 venku), Panýrek (4 + 1);
3 – Jackl (2 doma + 1 venku);
2 – Lupínek (2 + 0);
1 – Stoičkov (0 + 1), D. Němec (0 + 1), Beníšek (1 + 0), Rambousek (1 + 0).