Čekáme na první výhru i gól roku 2012 Motorlet – Admira 3:0 (2:0)

V prvním přípravném utkání roku 2012 jsme sice v poli byli domácímu účastníkovi divize B na jinonické UMT vyrovnaným soupeřem, ale před brankou se dokázali prosadit pouze hráči Motorletu – a to hned třikrát…

FK Králův Dvůr – Admira Praha 2:0 (1:0)

V prvním zápase turnaje na Zličíně nás čekal účastník ČFL, FK Králův Dvůr. V dresu Cábelíků nastoupilo několik nováčků, ale už i J. Sabou a T. Frydrych.

Úvod zápasu patřil hráčům Admiry, kteří se dostali do několika slibných šancí, ty však úspěšně vyřešil brankař Mokrohajský ve spolupráci s obranou. Postupně se do trvalé převahy dostali Cábelici, podařilo se jim využít i první větší šanci, když se po závaru v pokutovém území prosadil R.Fulín.

Ve 2. poločase pokračovala mírná převaha Cábelíků, které trápilo neproměňování šancí včetně pokutového kopu nařízeného za faul na P. Dochtora. Penaltu zahodil M. Petr. Konečnou podobu výsledku dal střelou zpoza velkého vápna L. Květoň.

Ke konci utkání se hra přiostřila, a tak rozhodčí poněkud nezvykle ukončili utkání už v 85. minutě, údajně s ohledem na zdraví hráčů.

Admira tak v turnaji odstartovala porážkou.

Nejbližším soupeřem A-mužstva bude v přátelském utkání FC Přední Kopanina, účastník divize B. Hraje se ve středu 25. ledna v 18.00 hodin na naší UMT.

-api-