Sobotní kanonáda na satalické umělce Admira B – Pragis Satalice 8:1 (4:1)

Třetí mač našeho týmu zimního turnaje na UMT v Satalicích přinesl v sobotu 18. února souboj s domácím týmem, se kterým jsme se ještě vloni utkávali v 1. B třídě. Tentokrát to byla naše kanonáda a to ještě soupeř může děkovat svému brankáři, který zabránil minimálně šesti dalším jasným gólovým šancím našeho týmu. Nebyli jsme v kompletní sestavě, několik hráčů chybělo.
První gól jsme vstřelili už ve 3. minutě – zblízka dorážel Šefara. Ve 12. minutě se z dálky po zemi trefil k tyči Kocinger – 2:0. Na 3:0 zvýšil v 15. minutě hlavou Rambousek. Po faulu D. Němce snížili v 18. minutě domácí z penalty na 3:1. Ve 26. minutě trefil krásně Laciný šibenici – 4:1.
Po přestávce v 62. minutě náš útok doslova rozebral těžkotonážní obranu Satalic a Šefara střílel do prázdné branky – 5:1. Hned po rozehrávce přišla naše brejková situace a Kafka zvýšil na 6:1. V 75. minutě po akci Šefary skóroval s trochou štěstí Podlipný, když napřed trefil tyč opuštěné branky a pak míč skončil přece jen v síti – 7:1. A gólový účet podtrhl v 84. minutě z dalšího rychlého brejku Kocinger – 8:1.

Sestava: Michálek – D. Němec, Kafka, Kvapil, L. Němec – Rambousek, Panýrek, Kocinger, Laciný – Tůma, Šefara. Střídání – 46. za Rambouska Hnilička, za L. Němce Podlipný.

„Klasické přípravné utkání na umělé trávě. Opět bylo vidět jisté zlepšení oproti minulému zápasu, mužstvo chtělo hrát fotbal. Soupeř nám toho dost dovolil,“ hodnotil trenér Rambousek.