Sedm kulí jako v Sarajevu! Admira – Vyšehrad 4:3 (2:1)

Když padne během devadesáti minut sedm branek, je to divácká pastva pro oči. Škoda že fandů ve středečním mrazivém večeru přišla jen skromná hrstka.

Skóre se měnilo jako na přesýpacích hodinách. Prohrávali jsme, pak jsme vedli, potom jsme zase prohrávali, ale nakonec výhra patřila přece jen nám. Hosté, účastníci divize B, nehráli špatně a v ryze přípravném utkání, v němž se na obou stranách pilně zkoušelo, byli našemu týmu vyrovnaným soupeřem. Vyšehrad testoval hráče ze Slovenska a mladíky z ligového dorostu, v našem dresu jsme viděli Lupínka, Panýrka a Šefaru z kádru B-týmu.

Hrálo se „od podlahy“, od kopaček na obou stranách se tu a tam zajiskřilo, ale sudí vše udržel v patřičných mezích.

Branky: v 5. minutě „vyšehradští jezdci“ rozebrali naši obranu a střelou k tyči otevřeli brankový účet – 0:1. Ve 30. minutě vyrovnal z penalty za ruku Kokoška – 1:1. Už za pět minut jsme vedli, po v podstatě nepříliš vydařené střele Zahálky doklepával zblízka Petr – 2:1.

Po přestávce se radovali v 59. minutě hosté, když přesný lob přes brankáře Michala zapadl k tyči – 2:2. V 70. minutě prošel přímý kop zahrávaný ze strany nikým netečován až k protější tyči naší branky – 2:3. V 72. minutě překopl Petr z malého vápna zcela opuštěnou svatyni hostí. V 74. minutě trefil jeden z hráčů Vyšehradu břevno naší branky. V 78. minutě dal zblízka Petr gól na 3:3. A o všem rozhodl Kurek, jehož křížná střela podél branky zapadla přesně k protější tyči – 4:3.