Mizerný výkon, spousta chyb a zasloužená porážka Újezd nad Lesy A – FK Admira Praha B 3:0 (0:0)

V dalším utkání zimního turnaje na UMT v Satalicích měl být naším soupeřem Újezd nad Lesy B. Přeborové áčko tohoto klubu ale v příštím týdnu zahajuje mistrovskou jarní část přeboru Prahy, a tak si přijelo vyzkoušet formu proti naší rezervě. Pro nás to dopadlo špatně, prohráli jsme hladce 0:3 a bohužel – zaslouženě.

Sestava: Michálek – Kvapil, Panýrek, D. Němec, Jackl – Tůma, Lupínek, Ondrůšek, Laciný – Šefara, Másílko. Od 46. minuty hráli L. Němec, Beníšek, Hybeš.

„V první půli jsme stačili držet krok, i když někdy se štěstím. Do druhé půle jsme tři hráče vystřídali a hned přišel laciný gól. Pak už jsme se vezli… Celkově jsme podali špatný, ospalý výkon. Někteří kluci zahráli průměrně, většina podprůměrně. Jediný, kdo bojoval a vysoko předčil všechny spoluhráče, byl Panýrek. Ten jezdil i za stavu 0:3 do poslední vteřiny. Ale to bylo zoufale málo, protože dalších třináct lidí zahrálo pod své možnosti. Budu ještě muset dost přemýšlet, kdo si zakope v základu. Řeknu to natvrdo – za tu dobu, co jsem u tohoto mužstva jako trenér, jsme ještě nikdy nepředváděli tak mizerný fotbal… Něco to ale do sebe přece má. Aspoň si kluci po předchozích výhrách zase sednou na pevnou zem,“ shrnul dění na hřišti trenér Rambousek.