Nepovedená jarní premiéra TJ Kyje – Admira B 2:1 (1:1)

Dne 25. 3. 2012 v 15 hod. jsme odehráli za slunného počasí v Kyjích na miniaturním hřišti s umělou trávou jak výsledkově, tak herně nepovedené mistrovské utkání.

Bylo plné soubojů a nepřesností ze všech stran.

Domácí Kyje se v 10. minutě ujaly vedení 1:0 šťastným gólem po autovém vhazování. Nám se podařilo srovnat hlavičkou ve 35. minutě po rohovém kopu Ondrůškem na 1:1!

Po vyrovnání jsme šli do tlaku a vytvářeli si slušné šance, které bohužel zůstaly bez využití…

Při našem největším tlaku jsme museli střídat zraněného Ondrůška. Za zmínku stojí dobrá spolupráce Kocingera a Rambouska zakončená parádní střelou Kocingera, kterou gólman domácích stěží vyrazil na rohový kop.

Ve druhém poločasu byla hra opět stejná, pro diváka i hráče nepěkná, plná osobních soubojů. Hra se přelévala od vápna k vápnu, v 64. minutě Stoičkov krásnou střelou orazítkoval spojnici kyjské brány a poté se již v 75. minutě trefil domácí hráč pohotovou střelou z odraženého balonu po rohovém kopu.

Měli jsme 15 minut na vyrovnání, tlačili jsme se dopředu, ale vše jsme řešili zbrkle!!! Měli jsme již vystřídáno a od 85. minuty po zranění Kocingera jsme dohrávali v 10 hráčích. Otevřeli jsme obranu a vytvořili jsme si několik slibných šancí, ale… Domácí měli nebezpečné protiútoky, které zlikvidoval nejlepší z našeho teamu – brankář Michálek.

Naše sestava:

Michálek – Němec D. (60. Štefan) – Panýrek – Jackl – Němec L. – Rambousek F. – Kocinger – Lupínek – Ondrůšek 40. Stoičkov) – Másílko – Šefara (75. Beníšek).

Připravil R. Rambousek – trenér

Ostatní výsledky a tabulka na adrese:
http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?sport=1&stat=107&vek=1&kraj=1&typ=1&pozice1=2

Naši střelci

5 – Lupínek (2 doma + 3 venku), Machata (3 + 2), Panýrek (4 + 1);
4 – Jackl (2 + 2);
1 – Stoičkov (0 + 1), Kvapil (0 + 1), Šefara (0 + 1), D. Němec (0 + 1), Katschner (0 + 1), Kavka (0 + 1), Ondrůšek (0 + 1), Beníšek (1 + 0), Rambousek (1 + 0).