Ač jsme dvakrát prohrávali, výsledek jsme otočili

O velikonočním pondělí 9. 4. 2012 jsme odehráli třetí mistrovské utkání na jaře 2012 s mužstvem Čechie Dubeč. Vstup do zápasu se nám nepovedl a již ve třetí minutě jsme dostali první gól z trestného kopu! Hra se odehrávala převážně na soupeřově půlce a z jedné naší dobré kombinační akce v 35. minutě dal Lukáš Němec vyrovnávací gól na 1:1. Další pohledné a slušně zakončené akce likvidoval výborný brankář Dubče.

Do druhého poločasu jsme vstoupili se stejnou ofenzivní taktikou i sestavou. Ale po ojedinělém brejku Dubče a špatném řešení herní situace naší obranou jsme podruhé v zápase prohrávali 1:2!

Po tomto gólu jsme změnili sestavu i styl hry a ihned přišla změna skóre. Na 2:2 jsme vyrovnali po hezké akci přesnou dorážkou Beníška. Vzápětí přišla další akce, kdy po levé straně D. Němec zatáhl balon a přesně přihrál na Stoičkova. Tomu obránce odebral balon, jenže si dal vlastní gól a ujali jsme vedení 3:2. Pak už byl zápas zcela v naší režii, když ještě dvakrát skóroval vždy s chutí hrající Stoičkov na 4:2 a pak na 5:2.

Krátké hodnocení: Jsem rád, že ačkoli mužstvo dvakrát prohrávalo, otočilo výsledek a hrálo pohledný fotbal, který bavil všechny zúčastněné. Dále chci pochválit hráče za dobrou tréninkovou morálku a hráče A-teamu, kteří s námi hrají, za dobrý přístup k zápasům.

Připravil: trenér Robert Rambousek

Sestava: Hybeš – Panýrek, Kafka, Černý, L. Němec – Rambousek, Lupínek, Jackl, D. Němec – Másílko, Beníšek. Střídání: 50. min. Másílko – Stoičkov, 75. min. Jackl – J. Tůma.

Ostatní výsledky a tabulka na adrese:
http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?sport=1&stat=107&vek=1&kraj=1&typ=1&pozice1=2

Naši střelci

7 – Panýrek (6 doma + 1 venku);
6 – Lupínek (3 doma + 3 venku);
5 – Machata (3 + 2);
4 – Stoičkov (1 + 3), Jackl (2 + 2);
2- Beníšek (2 + 0), Rambousek (2 + 0);
1 – Kvapil (0 + 1), Šefara (0 + 1), L. Němec (0 + 1), D. Němec (0 + 1), Katschner (0 + 1), Kavka (0 + 1), Ondrůšek (0 + 1), Laciný (1 + 0).

Jeden vlastní gól si dala Čechie Dubeč.

Poznámka: branky vstřelené 9. 4. proti Dubči jsou započítány jako branky dosažené venku, neboť oficiálně PFS vedl v tomto zápase Dubeč jako domácí tým.