Paní Štěstěna zachránila Vršovice od první porážky Admira Praha B – Union Vršovice 1:1 (0:0)

Sedm minut nás dělilo od vítězství nad Unionem Vršovice, který do neděle 29. dubna v 1. A třídě neprohrál a ztratil pouze dva body za jednu remízu. Vedli jsme od 69. minuty po přesné hlavičce Dominika Němce 1:0. Tomu míč naservíroval Filip Rambousek. A to měli hosté ještě vyloučeného hráče, takže dohrávali o deseti. Jenže pak – z otočeného autu! – hodil balon do našeho vápna náš bývalý hráč Vláďa Kejha, známý vrhač. Míč letěl vzduchem třicet metrů a zaúřadovala paní Štěstěna. Výhru nám nepřála, a tak nasměrovala míč na patu našeho Jakuba Lupínka, od které se odrazil do tyče a pak se dokutálel za lajnu – 1:1. Vršovická radost neznala mezí, Union tak utekl „hrobníkovi z lopaty“ a první porážce v soutěži.

Budeme-li ale objektivní, musíme uznat, že zápas nevalné úrovně (vzhledem k postavení obou týmů na prvním a druhém místě překvapivě nebyl nijak líbivý) skončil v podstatě spravedlivou plichtou…

Hodnocení a sestavu napíše následně trenér Robert Rambousek.

Ostatní výsledky a tabulka na adrese:
http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?sport=1&stat=107&vek=1&kraj=1&typ=1&pozice1=2

Naši střelci

7 – Panýrek (6 doma + 1 venku);
6 – Lupínek (3 doma + 3 venku);
5 – Machata (3 + 2);
4 – Stoičkov (1 + 3), Jackl (2 + 2), D. Němec (2 + 2);
2 – Beníšek (2 + 0), Rambousek (2 + 0);
1 – Kocinger (0 + 1), Kvapil (0 + 1), Šefara (0 + 1), L. Němec (0 + 1), Katschner (0 + 1), Kavka (0 + 1), Ondrůšek (0 + 1), Másílko (1 + 0), Laciný (1 + 0).
Jeden vlastní gól si dala Čechie Dubeč.

Za týden, v sobotu 5. května, hostíme v Hovorčovické ulici tým Spartaku Kbely hrající o záchranu v soutěži. Výkop: 17.00. Oficiálně ovšem budou jako domácí vedeni fotbalisté Kbel, protože kvůli rekonstrukci hřiště ZŠ Hovorčovická jsme si na podzim pořadatelství prohodili.
Na podzim jsme na trávě Kbel vyhráli 1:0 brankou Jackla z 86. minuty.