Asistentem trenéra je Tomáš Peclinovský

Tomáš Peclinovský, někdejší hráč našeho klubu, se stal novým asistentem trenéra A-týmu Roberta Rambouska. Tomáš svého času oblékal admirácký dres a v jeho osobě pokračuje v Admiře rodinná tradice, protože na trenérské lavičce u nás před lety působil jeho otec Zdeněk Peclinovský, někdejší prvoligový fotbalista Slavie i Sparty. Právě pod jeho vedením jsme v sezioně 1995-1996 postoupili z divize do ČFL.
Takže ať se Tomášovi v Admiře daří stejně dobře, jako jeho tátovi před řadou let.

Jarní bilance venku: zatím čtyři zápasy, žádný bod
FC Velim – FK Admira Praha 2:1 (1:0)

Do Velimi jsme neodjížděli s velkými nadějemi na zisk bodů, ale s vírou, že konečně dojde k obratu ve hře našeho mužstva. K tomu měla posloužit i výměna trenéra, když Karla Jeřábka nahradil dosavadní trenér B-mužstva Robert Rambousek. Bohužel chyběli ze základní sestavy Jan Martinic, a to z pracovních důvodů, a zranění Robert Kokoška a Jiří Kurek. Utkání přineslo celkově vyrovnanou hru a bojovný fotbal, ale domácí byli daleko důraznější před naší brankou, což potvrdili i vedoucí brankou ve 22. minutě, kterou vstřelil Melechovský. Druhé brance v naší síti pak v 41. minutě zabránil vynikající zásah našeho gólmana.

V 57. minutě z přímého volného kopu cca 25 metrů před naší brankou zacentroval domácí hráč Snop do našeho pokutového území míč tak šikovně, že ten nakonec skončil v naší brance, aniž by byl tečován. Před koncem utkání v 85. minutě nastoupil ke svému prvnímu startu v divizní soutěži dorostenec Dominik Němec, který pak v 88. minutě dostal příležitost zahrát cca z 20 metrů přímý kop na domácí branku. Kop provedl Dominik tak skvěle, že brankář, aniž by se pohnul, spatřil míč až v síti. Další naši snahu ještě z remizovat utkání však uťal jinak dobře pískající rozhodčí Janíček, který hned po výkopu ze středového kruhu utkání v 90. minutě bez nastavení ukončil.

Sestava: Michal – Mamurov, Černý, Vosický, Paťha – Majer, Kubice (66. min. Petr), Čmejla (85. min. Dominik Němec), Lupínek, Zahálka, Blažek.

Tabulka divize C na adrese:
http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?sport=1&stat=107&vek=1&typ=1&pozice1=7

Naši střelci

7 – Mičko (2 doma + 5 venku);
5 – Petr (5 + 0);
2 – Blažek (0 + 2), Majer (1 + 1), Príborský (1 + 1), Kokoška (2 + 0), Kurek (2 + 0), Vosický (2 + 0), Paťha (2 + 0);
1 – Socha (0 + 1), D. Němec (0 + 1), Martinic (1 + 0), Z. Zahálka (1 + 0).

V neděli 13. května hostíme doma Novou Paku, se kterou jsme na podzim v jejím prostředí prohráli vysoko 1:4. Výkop je tradičně v 10.15 hodin.