V Hovorčovické jsme byli tentokrát „venku“ Spartak Kbely – Admira Praha B 2:2 (1:1)

Utkání se hrálo v Hovorčovické ulici, protože na podzim jsme jako „domácí“ hráli se Spartakem Kbely na jeho půdě, a to kvůli rekonstrukci areálu školy v Hovorčovické. PO přechodu trenéra Roberta Rambouska k A-týmu naše B-mužstvo vedl poprvé Vladislav Pacovský.

Referát připravil vedoucí týmu Michal Hybeš.

Do utkání jsme vstoupili netradičně v sobotu od 17 hodin ve velmi improvizované sestavě. Úvod utkání vyšel lépe našim hráčům, kteří si vytvořili několik slibných příležitostí, ty však vyřešila obrana Kbel. Ve 30. min. se trefil střelou k pravé tyči Tomáš Kocinger – 0:1. Těsně před přestávkou jsme chybovali v rozehrávce na vlastní polovině a Kbelští ve 44. min vyrovnali.

Ve druhém poločase se z trestného kopu soupeř ujal vedení 2:1, když míč nešťastně tečoval Dominik Němec do vlastní branky. Od této doby hráči Kbel jen odkopávali míče a bránili výsledek. Závěr utkání byl hodně dramatický a vyhrocený. Doplatili na to Kbelští dvěma vyloučenými hráči a v 89. min. krásnou brankou, kterou vstřelil Lukáš Beníšek – 2:2.

Poděkování za přístup a výkon v utkání patří zejména Petru Hejnovi z dorostu, který odehrál první utkání za muže a rozhodně nezklamal.

Sestava: Hybeš – Panýrek, Kafka, Jackl, Kocinger – J. Tůma, Kvapil, D. Němec, Beníšek – Hejna, Másílko.

Příští utkání sehrajeme v sobotu 12. května od 10.30 hodin na hřišti PSK Unionu a doma přivítáme opět v sobotu 19. 5. od 17 hod. hráče D. Počernic, i když opět bude náš soupeř v roli „domácího týmu“.

-MH-

Naši střelci

7 – Panýrek (6 doma + 1 venku);
6 – Lupínek (3 doma + 3 venku);
5 – Machata (3 + 2);
4 – Stoičkov (1 + 3), Jackl (2 + 2), D. Němec (2 + 2);
3 – Beníšek (2 + 1);
2 – Kocinger (0 + 2), Rambousek (2 + 0);
1 – Kvapil (0 + 1), Šefara (0 + 1), L. Němec (0 + 1), Katschner (0 + 1), Kavka (0 + 1), Ondrůšek (0 + 1), Másílko (1 + 0), Laciný (1 + 0).
Jeden vlastní gól si dala Čechie Dubeč. Ostatní výsledky a tabulka na adrese:
http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?sport=1&stat=107&vek=1&kraj=1&typ=1&pozice1=2