V Hostivaři jsme měli k výhře blíž než domácí, ale… SK Hostivař – FK Admira Praha B 1:1 (1:1)

V neděli odpoledne jsme odehráli další mistrovské utkání na hřišti v Hostivaři.
V utkání jsme chtěli odčinit nevydařené utkání s Počernicemi, ale domácí nás zaskočili úvodní brankou už v 7. min., když po rohovém kopu a závaru v našem pokutovém území se nekompromisně z 10 metrů trefili pod břevno – 1:0. Hráli jsme stále aktivně a bylo jen otázkou času, kdy se nám podaří vyrovnat. Do šancí se postupně dostali Ondrůšek, Stoičkov, Rambousek a D. Němec, ale bez využití. Naopak domácí z ojedinělého proti útoku mohli ve 35. min. zvýšit vedení, ale Tomáš Hybeš zázračně střelu z 15 metrů vyrazil na roh. Ve 43. min. Dominik Němec vyslal krásnou uličkou do gólové příležitosti Honzu Ondrůška, který se nemýlil – 1:1.
V druhém poločase jsme ještě více zvýšili aktivitu a vytvářeli si jednu gólovou šanci za druhou, ale tentokrát štěstí nebylo na naší straně a i ty nejvyloženější příležitosti zůstaly bez využití. Když už jsme se z gólu radovali, proti byl asistent rozhodčího pro údajný ofsajd. V poslední minutě utkání trefil Dominik Němec z trestného kopu z 30 metrů tyč. Utkání proto skončilo vcelku nespravedlivou remízou 1:1.
Velkou radost všem udělal Honza Ondrůšek, který se na trávník vrátil po zranění po více než dvou měsících.
Tentokrát za předvedený výkon musím klukům poděkovat a věřím, že v příštím utkání v neděli od 17 hod. doma s Juniorem protrhneme střeleckou smůlu.

Sestava: Hybeš – Panýrek, Němec L., Jackl, Kocinger – Rambousek (65. min. Tůma J.), Kvapil, Lupínek, Ondrůšek – Němec D. – Stoičkov (75. min. Másílko)

MH

Naši střelci

7 – D. Němec (4 doma + 3 venku), Panýrek (6 doma + 1 venku);
6 – Lupínek (3 doma + 3 venku);
5 – Jackl (2 + 3), Machata (3 + 2);
4 – Stoičkov (1 + 3);
3 – Rambousek (2 + 1), Beníšek (2 + 1);
2 – Ondrůšek (0 + 2), Kvapil (0 + 2), Kocinger (0 + 2), Másílko (1 + 1);
1 – Šefara (0 + 1), L. Němec (0 + 1), Katschner (0 + 1), Kavka (0 + 1), Laciný (1 + 0).
Jeden vlastní gól si dala Čechie Dubeč.

Ostatní výsledky a tabulka na adrese:
http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?sport=1&stat=107&vek=1&kraj=1&typ=1&pozice1=2