Chyběly klid, důraz a nasazení… Admira B – Čechie Dubeč 1:3 (0:1)

Na domácím hřišti jsme v neděli odpoledne přivítali mužstvo Čechie Dubeč.

Prvních 45 min. nám mnoho radosti nepřineslo, celý poločas nám chyběl klid v rozehrávce, důraz i nasazení. Dělali jsme spoustu chyb a hráčům Dubče jsme nechali spoustu prostoru k rozehrávce i zakončení.

Ve 14. min. se zcela sám před naší brankou ocitl Tomáš Hajner, který za Admiru kdysi hrával i divizi, a přesně se trefil k tyči – 0:1.

Ve 29. min. se po hrubé chybě obrany hosté dostali do zakončení, ale naštěstí branku netrefili.

Ani ne po 20 vteřinách se hosté opět dostali před naše brankáře a to dokonce ve třech, ale Tomáš Michálek zázračně zachránil.

My jsme si v první půli žádnou brankovou příležitost nevytvořili…

Ve 48. min. se po rohovém kopu do první příležitosti dostal Tomáš Kocinger, ale nastřelil jen brankáře.

V 67. min. míč putoval po ose Panýrek – Blažek – Lupínek, ten ale zakončil slabou střelou, se kterou si brankář hostí poradil.

V 80. min. se do slibné příležitosti dostal Petr Jackl, ale trefil jen brankáře.

V 81. min. z následného rohového kopu se důrazem ke střele dostal Honza Ondrůšek, který se trefil přesně – 1:1.

Ihned po rozehrání ze středového kruhu se hosté lehce dostali až do našeho pokutového území a nedali Tomášovi v brance šanci – v 82. min. jsme prohrávali 1:2.

V 88. min. se na náš rohový kop vydal přes celé hřiště i náš brankář, hosté však se štěstím odvrátili a dostali se do rychlého protiútoku, který zakončil opět Tomáš Hajner střelou ze 40 metrů do naší prázdné branky – 1:3.

Admira B: Michálek – Panýrek, D. Němec, Pokorný (Štochl), L. Němec, – Rambousek (J. Tůma), Lupínek, Ondrůšek, Jackl – Blažek, Valenčík (Kocinger).

Ostatní výsledky a tabulka na adrese:
http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?sport=1&stat=107&vek=1&kraj=1&typ=1&pozice1=2

Naši střelci:

2 – Blažek (2 doma + 0 venku);
1 – D. Němec (0 + 1), Jackl (0 + 1), Ondrůšek (1 + 0)

Příští utkání: Ve IV. kole nás čeká mač s Újezdem nad Lesy. Hrát se bude na hřišti soupeře. A to v neděli 16. září od 16.30 hodin. Už by to opravdu chtělo konečně vyhrát!

MH