FK Újezd nad Lesy – Admira B 2:1 ( 1:0 )

V neděli odpoledne jsme sehráli další soutěžní utkání na hřišti loni přeborového FK Újezd nad Lesy .

První poločas pro nás nezačal dobře, hned ve 3min jsme po rychlé akci domácích prohrávali 1:0. Ve 13min utkání mohlo být ještě hůř, domácí se dostali až k naší brance, ale Tomáš Michálek nás podržel a zlikvidoval gólovou střelu a i následné dvě dorážky domácího hráče. My jsem se do slibné příležitosti poprvé dostali až ve 25min, ale David Blažek nedal. Tentýž hráč se dostal v 35min. po přihrávce Dominika Němce až před brankáře domácích, ale trefil jen tyč.

Druhý poločas začal naším velkým náporem a hned ve 49min. po trestném kopu Davida Panýrka se trefil střídající Marek Štefan 1:1. Domácí se celý druhý poločas jen bránili a na naší branku vystřelili jen v 57min a byl z toho gól po střele z 25m 2:1. Náš tlak stále sílil, ale chyběl klid a i štěstí v koncovce. Celý druhý poločas jsme předváděli pohlednou kombinační hru, hrálo se jen na polovině domácích, ale gól jsme vstřelit nedokázali. Domácí mužstvo jsme přehráli po všech stránkách a to po utkání potvrdili i domácí diváci, kteří nás za předvedenou hru pochválili. Teď už konečně musíme vyhrát a černou sérii utkání bez vítězství ukončit.

V neděli od 16,30 doma přivítáme Slavoj Vyšehrad B.

Sestava : Michálek – Panýrek, Němec L., Kafka, Jackl – Tůma J., Lupínek, Kocinger, Zahálka ( 77min. Másílko ) – Němec D. ( 46min. Štefan ), Blažek

MH