Bod z cizího hřiště, ale měli jsme určitě na víc… Sokol Dolní Počernice – Admira B 0:0

V sobotu odpoledne jsme sehráli další soutěžní utkání v hezkém sportovním areálu Dolních Počernic.

První poločas jsme začali aktivně a hned ve 2. min. nebezpečně vystřelil Tomáš Kocinger, střela byla domácí obranou zblokována. Ve 20. min. se na hranici pokutového území ocitl sám Honza Ondrůšek po přihrávce od Lukáše Beníška, ale ukvapeně vysoko přestřelil. Ve 24. min. se do míče opřel Marek Štefan, domácí brankář se štěstím vyrazil. Svou výraznou převahu jsme nedokázali využít v gólovou radost. Domácí se jen bránili a naši branku ani jednou neohrozili.

Druhý poločas začal tak, jak první skončil, my jsme hráli a domácí se jen bránili, ale přece jen byli Počerničtí více nebezpeční. Naše obrana tentokrát hrála pozorně a domácí hráče do žádné vyložené příležitosti nepustila. V 70. min. se do velké příležitosti dostal Tomáš Petr, ale prováhal vhodný moment k zakončení. S míčem se dostal až k brankové čáře a zpětnou přihrávkou našel přesně Tomáše Kocingera, který z 5 m vysoko přestřelil. Největší příležitost ke skórování jsme měli v 74. min., kdy Lukáš Němec hlavou špatně trefil centr z pravé strany, míč se dostal až na zadní tyč, kde byl úplně sám Petr Jackl, který nedokázal míč dopravit do opuštěné branky. V závěrečných minutách utkání jsme již žádnou vyloženou příležitost neviděli. Domácí byli s bezbrankovým stavem spokojeni a dělali vše pro to, aby tak utkání skončilo.

Sestava: Michálek – Blažek (80. min. Másílko), Panýrek, L. Němec, Jackl – Štefan (70. min. Rambousek), Lupínek, Kocinger, Ondrůšek – Petr, Beníšek (62. min. D. Němec).

Závěrem ještě omluva Tomášovi Kocingerovi. V reportáži k utkání se Slavojem Vyšehrad B jsme chybně uvedli, že na vyrovnávací branku Lukáše Němce v 66. min. přihrával Honza Ondrůšek. Finální přihrávku na náš druhý gól adresoval TOMÁŠ KOCINGER !!!

MH

Ostatní výsledky a tabulka na adrese:
http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?sport=1&stat=107&vek=1&kraj=1&typ=1&pozice1=2

V tabulce střelců se bohužel nic nezměnilo…

2 – Štefan (1 doma + 1 venku), Ondrůšek (2 + 0), Petr (2 + 0), Blažek (2 + 0);
1 – D. Němec (0 + 1), Jackl (0 + 1), L. Němec (1 +0).

Příští utkání: V VII. kole nás čeká mač se Spartakem Kbely. Hrát se bude doma v Hovorčovické, a to v neděli 7. října od 16 hodin. Čekáme mimořádně kvalitního soupeře, neboť Kbely vedou tabulku a dosud prohrály jediné utkání!