Odevzdaným výkonem jsme odevzdali tři body… Admira Praha B – PSK Union Praha 2:3 (1:1)

V neděli odpoledne jsme doma na Hovorčovické přivítali mužstvo PSK Union.
Do utkání jsme vstoupili s odhodláním pokračovat v dobrých výkonech a prodloužit vítěznou sérii. To nám ale vydrželo jen několik málo minut, začali jsme často chybovat v rozehrávce a chyběl nám klid i důraz. Hosté navíc již ve 3. min. vstřelili první branku v utkání z trestného kopu z 16 m – 0:1. My jsme si vytvořili několik nadějných příležitostí, ale bez gólového efektu. Až ve 30. min. se trefil hlavou David Panýrek po rohovém kopu – 1:1.
V 50. min. Tomáš Kocinger prostřelil z 10 m nejistého brankáře hostí – 2:1. Po tomto gólu jsme přestali hrát v domnění, že v utkání se nám už nemůže nic stát. Svoje velké gólové příležitosti jsme lehkovážně zahodili. Hosté byli stále více aktivnější a v 75. min. utkání proti nám rozhodčí nařídil hodně přísný pokutový kop, který střelec Unionu bezpečně proměnil – 2:2. V 85. min. hráči PSK rozhodli o svém překvapivém vítězství technickou střelou z hranice pokutového území – 2:3. Nutno dodat, že bohužel po zásluze…

Sestava: Michálek – Blažek, Panýrek, L.Němec, Jackl – Štefan (46. min. Tůma), Lupínek, Kocinger, Zahálka (63. min. Beníšek ) – Ondrůšek, Stupka (77. min. D. Němec).

MH

Ostatní výsledky a tabulka na adrese:
http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?sport=1&stat=107&vek=1&kraj=1&typ=1&pozice1=2

Naši střelci: V čele je hned šest dvougólových…

2 – Štefan (1 doma + 1 venku), Ondrůšek (2 + 0), Petr (2 + 0), Blažek (2 + 0), L. Němec (2 + 0), Panýrek (2 + 0);
1 – D. Němec (0 + 1), Jackl (0 + 1), Kocinger (1 + 0).

Příští utkání: V IX. kole nás čeká mač s Loko Vltavín B. Hrát se bude v Holešovicích na tamní UMT, a to v neděli 21. října od 10.15 hodin.