Sousedské derby nám vyneslo tři body a vylepšení skóre Loko Vltavín B – Admira Praha B 0:3 (0:1)

Po nevydařeném utkání s PSK jsme v neděli dopoledne jeli do nedalekých Holešovic na hřiště Loko Vltavín pro tři body. Po pravdě řečeno, nic jiného než výhru jsme si nepřipouštěli, a domácí hráči nám to dost ulehčili. Za celé utkání vyslali na naši branku jedinou střelu. My jsme si vytvořili vyložených příležitostí několik a pouze díky výbornému výkonu domácího brankáře Šeredy jsme se radovali jen třikrát.

Nejdůležitější okamžiky:

Ve 12. min. dlouhý nákop hlavou prodloužil Másílko na rozběhnutého Šindeláře, který domácí brankáře nepřekonal.
Ve 14. min. tentokrát Šindelář našel v pokutovém území volného Másílka, ten hlavou mířil přesně, ale výborný Šereda v brance vyrazil na roh.
Ve 20. min. s chutí hrající Šindelář střílenou přihrávkou našel ve vápně Tůmu, jenž nechal opět vyniknout domácího brankáře.
Ve 43. min. čtyřicetimetrový pas od Kvapila si zpracoval L. Němec a přesně zakončil k pravé tyči – 0:1.
Ve 48. min. trestný kop z půlící čáry prodloužil hlavou Kvapil na L. Němce, ten uvolil Šindeláře, který se trefil přesně – 0:2.
V 53. min. šel míč po ose Panýrek – Kvapil – Šindelář, ten branku z pěti metrů vysoko přestřelil.
V 62. min. se po centru Telise ke střele z hranice pokutového území dostal Kocinger, domácí brankář střelu k levé tyči chytil.
V 81. min. dobře hrající L. Němec našel zcela volného Šindeláře, který si pohrál s domácím obráncem i brankářem a do prázdné branky zvýšil na konečných 0:3.

Sestava: Jungr – Kvapil, Panýrek, Kafka, Telis – Tůma (75. min. Štefan), Lupínek, Kocinger (85. min. Štochl), L. Němec – Másílko (68. min. Beníšek), Šindelář.

Ostatní výsledky a tabulka na adrese:
http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?sport=1&stat=107&vek=1&kraj=1&typ=1&pozice1=2

Naši střelci: Vede třígólový Lukáš Němec

3 – L. Němec (2 doma + 1 venku);
2 – Šindelář (0 doma + 2 venku), Štefan (1 doma + 1 venku), Ondrůšek (2 + 0), Petr (2 + 0), Blažek (2 + 0), Panýrek (2 + 0);
1 – D. Němec (0 + 1), Jackl (0 + 1), Kocinger (1 + 0).

Ve středu 24. 10. se doma na UMT od 19.45 hod. utkáme v přípravném zápase s mužstvem Klecan.

Další soutěžní utkání s SK Hostivař sehrajeme doma na Hovorčovické jako vždy v neděli, tentokrát ale již od 14.30 hodin.

MH