Větru a sněhu neporučil nikdo…

Admira – Štěchovice nehráno

Přesto jsme zůstali na druhém místě tabulky. Čížová se ovšem přiblížila na rozdíl jediného bodu.

Sněhová kalamita „zrušila“ celkem šest utkání XII. kola divize A. Kromě našeho utkání se Štěchovicemi musela Řídicí komise pro soutěže v Čechách FAČR odložit na náhradní termíny i zápasy Hořovicko – Aritma, Rokycany – Tachov, N. Strašecí – Roudné, Chrást – Táborsko B a P. Kopanina – Milevsko.

Na sněhem pokryté přírodní trávě udolal Č. Krumlov tým Doubravky 3:2 a Benešov na UMT zase nedokázal dát gól (už neuvěřitelné 793 minuty!), stejně jako proti nám trefil tyč a nakonec jen remizoval 0:0 s Čížovou. Ta ani ve XII. kole nenašla přemožitele a dosud neprohrála.

A právě na trávník Čížové jedeme v příštím kole. Hrát se má v sobotu 3. 11. od 14.00 hodin. Ale…

„Z Čížové mi volali hned v pondělí dopoledne. Zatím je tam na hřišti pět centimetrů umrzlého sněhu, a tak není jasné, zda se tam bude moci hrát. Může to být i tak, že soupeř zvolí nějakou UMT na Písecku v okolí Čížové,“ řekl sekretář FK Admira Josef Vavruška.

Odložený zápas XII. kola Admira – Štěchovice se bude hrát 25. 11. od 10.15 hodin na našem stadionu. Samozřejmě, pokud to dovolí počasí. Jinak bychom museli taky hledat UMT (například na nedalekém Proseku). Ta naše je totiž certifikována jen pro soutěže Pražského fotbalového svazu a divize se na ní hrát nemůže.

Budeme včas informovat!

Ostatní výsledky a tabulka zde:
http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?sport=1&stat=107&vek=1&typ=1&pozice1=5