Birma začíná ukazovat, že je opravdu střelec Sokol Čížová – FK Admira 0 : 2 (0:0)

Po minulém sněhovém víkendu a odloženém utkání proti lídrovi tabulky jsme si udělali výlet na jih Čech do malé vísky nedaleko Písku – do Čížové. A nebyl to jenom takový výlet pro nic za nic… Soupeř byl před tímto utkáním jenom bod za námi a v dosavadním průběhu soutěže zatím ještě ani jednou neprohrál! A navíc jsme již dlouho na podobném „vesnickém“ hřišti, jaké je v Čížové, nehráli. Cesta do místa utkání byla také zajímavá…

Ale stručně k utkání: první půlhodina byla, nebyla… prostě, nic se nedělo. Až ve 32. minutě se zrodila první šance domácích a skvělý zákrok našeho gólmana Víška. Krátce na to (35. minuta) se z levé strany prodíral před domácího gólmana Kokoška, ale ani on neuspěl… To bylo v prvním poločase všechno.

Druhý poločas začal pro domácí trochu nešťastně, zranil se jim stoper a kapitán Brož. A možná i to rozhodlo… A samozřejmě také střelecká potence našeho „kuchtíka“ Birmy. První gól padl v 68. minutě po akci z levé strany. Dobrou práci odvedl Petr, který centroval před domácí bránu, tam už „pracoval“ Birma a svou pravačkou se nemýlil – 0:1! Pak se zase chvíli nic nedělo, až přišlo naše první střídání a místo Kokošky šel na hřiště Zahálka. A ten nebyl na hřišti ani dvě celé minuty a už se ve 77. minutě podepsal pod druhou gólovou akci. Zleva poslal hezký prudký centr na malé vápno a tam opět Birma nadvakrát skóroval – 0:2!

A takto utkání skončilo – první porážkou domácích a našimi dalšími třemi body do tabulky, kde jsme pak až do neděle nocovali na hezkém prvním místě! Výhra Štěchovic nad Hořovickem 3:1 nás pak odsunula na druhou příčku.

Za odpovědný a bojovný výkon si zaslouží uznání celé mužstvo.

Rozhodčí: Pavel Pešek

Asistenti: Vladimír Melinčuk a Miroslav Průcha

Delegát FAČR: Jindřich Bartůněk

Sokol Čížová: Vršecký – Bednařík, Rambous, Šácha, Tošovský, Benda, Brož, Polodna, Houžvička, Kujal, Jindřich (střídali Hora a Řízký). Trenér: Alexandr Fečo

FK Admira: Víšek – Mamurov, Martinic, Vosický, Komínek – Majer, Snop, Čmejla, Kokoška (od 76. min. Zahálka) – Birma (od 85. min. Ondrůšek), Petr (od 82. min. Jackl). Připraveni byli ještě: Jungr, Šindelář.

-ŠK-

Ostatní výsledky a tabulka zde:
http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?sport=1&stat=107&vek=1&typ=1&pozice1=5

V příštím kole nás doma čeká v neděli 11. 11. od 10.15 hod. zápas s FK Hořovicko.

Naši střelci: Birma si obul gólové kopačky!

Tomáš Birma, který u nás hostuje z Horních Měcholup, přišel do Kobylis s pověstí renomovaného střelce. Tu k naší radosti začíná potvrzovat i v černobílém dresu Admiry!

Po XIII. kole:

8 – Birma (3 doma + 5 venku);
4 – Vosický (2 + 2), Kokoška (2 + 2);
3 – Majer (2 + 1), Petr (3 + 0);
2 – Snop (0 + 2);
1 – Hloušek (0 + 1), Čmejla (1 + 0), Ondrůšek (1 + 0).
Jeden vlastní gól si vstřelilo Nové Strašecí.