I v kombinované sestavě jsme vyhráli jasně a po zásluze Praga Praha – FK Admira Praha B 1:4 (1:3)

Netradičně v sobotu dopoledne jsme si pro důležitou výhru zajeli do Vysočan na hřiště Pragy Praha. Do utkání jsme nastoupili oslabeni o několik hráčů základní sestavy a v prvních dvaceti minutách utkání bylo toto oslabení hodně znát. Hráli jsme bez nasazení, nápadu, zbytečně jsme ztráceli balony a nechali jsme hrát domácí hráče. V průběhu prvního poločasu jsme začali více běhat, kombinovat a bylo jen otázkou času, kdy začnou padat góly. Téměř celé utkání jsme měli výraznou převahu, domácí hráče jsme téměř k ničemu nepustili a zcela zaslouženě jsme si odvezli tři body.

Nejdůležitější okamžiky:

V 5. min. na dlouhý balon do našeho pokutového území pozdě vyběhl brankář Michálek a ve vápně fauloval domácího útočníka. Nařízený pokutový kop domácí bezpečně proměnili – 1:0.
Ve 27. min. postupoval po krásné přihrávce od Lupínka na domácího brankáře sám Másílko a s přehledem zakončil – 1:1.
Ve 40. min. byl po přihrávce od Panýrka D. Němec ve vápně faulován a nařízenou penaltu také bezpečně proměnil Kocinger – 1:2.
Ve 42. min. míč šel po ose D. Němec – Másílko – Kocinger, který přesnou střelou nedal domácímu brankáři šanci – 1:3.
Ve 48. min. Kvapil zatáhl míč po pravé straně, zpětnou přihrávkou hledal před prázdnou brankou Beníška, ale ten na míč nedosáhl.
V 51. min. se domácí po rychlém protiútoku dostali až do našeho pokutového území, ale z vyložené příležitosti mířili vysoko nad naši branku.
V 55. min. se po našem rohovém kopu ke střele z 5m dostal Kvapil, ovšem trefil jen ležícího obránce na brankové čáře.
V 64. min. Panýrek uvolnil D. Němce, ten přesně prodloužil na Másílka, který se nemýlil a uzavřel gólový účet v utkání na konečných 1:4.
V 82. min. Lupínek vybojoval ve středu hřiště již ztracený míč, poslal dlouhý pas na Tůmu, který našel ve vápně Štochla, ten však trefil jen domácího brankáře.

Sestava:
Michálek – Kvapil, Panýrek, Kafka, Telis – Tůma, Lupínek, Kocinger, Beníšek (65. min Rambousek) – D. Němec (80. min. Štochl), Másílko (75. min. Pokorný).

Ve středu 7. 11. doma na UMT od 19 hodin budeme dohrávat odložené utkání z minulého kola s mužstvem SK Hostivař.

MH

  • Ostatní výsledky a tabulka zde:
  • http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?sport=1&stat=107&vek=1&kraj=1&typ=1&pozice1=2
Naši střelci: Na L. Němce se dotáhl Kocinger

3 – Kocinger (1 doma + 2 venku), L. Němec (2 doma + 1 venku);
2 – Šindelář (0 doma + 2 venku), Másílko (0 doma + 2 venku), Štefan (1 doma + 1 venku), Ondrůšek (2 + 0), Petr (2 + 0), Blažek (2 + 0), Panýrek (2 + 0);
1 – D. Němec (0 + 1), Jackl (0 + 1).news.cz