Dohrávku jsme zvládli, mohli jsme vyhrát i vyšším rozdílem FK Admira Praha B – SK Hostivař 3 : 0 ( 1:0 )

Ve středu jsme na domácí UMT přivítali v dohrávce 10. kola mužstvo SK Hostivař.
Hrálo se od 19.00 pod reflektory, ve studeném, větrném počasí.

Celé utkání jsme byli výrazně lepším mužstvem a jen vinou špatné a nedůrazné koncovky jsme vstřelili pouze tři branky. Hostující hráči si za celé utkání nevytvořili jedinou gólovou příležitost. Všechny náznaky šancí spolehlivě likvidovala obrana v čele s brankářem Jungrem. Hostům nelze odepřít snahu, bojovali do poslední minuty, ale na naše hráče to nestačilo.

Nejdůležitější okamžiky:

V 8. min. se do zakončení dostal Ondrůšek, hostující brankář jeho střelu vyrazil přesně na kopačku Šindeláře, ale jeho slabou střelu bránící hráč stačil před prázdnou brankou zablokovat.
V 16. min. Panýrek českou uličkou vysunul Šindeláře, ten zpětnou přihrávkou našel na malém vápně Tůmu, ale i jeho gólovou střelu zablokoval obránce hostů.
Ve 20. min. se po přihrávce Jackla ke střele dostal Ondrůšek, ten také nedokázal brankáře prostřelit.
Ve 35. min. Stupka přes celé pokutové území přihrál Tůmovi, ten míč posunul na Šindeláře, který už neměl problém do odkryté branky skórovat – 1:0.
V 55. min. si vyměnili Ondrůšek s Jacklem míč, následoval krásný centr na Šindeláře, který z první nedal brankáři šanci – 2:0. To byla výstavní kombinace a pohledné gólové zakončení!
V 61. min. Šindelář zatáhl míč po pravé straně, zpětnou přihrávkou našel před brankou D. Němce, ale ten z dobré pozice minul.
V 67. +70. min. se do dvou vyložených příležitosti dostal Panýrek, nejdříve po centru Jackla hlavou trefil brankáře a za čtyři minuty po rohovém kopu vysoko přestřelil. Je to škoda, protože za předvedený výkon si vstřelit gól zasloužil.
V 78. min. přišel před rozehráním přímého kopu na hřiště po střídání Másílko. Po 10 sekundách svého pobytu na hřišti si naskočil na centr Rambouska a hlavou zavěsil k levé tyči – 3:0.

Zrodilo se tak třetí vítězství našeho týmu v řadě. Nejvěrnější diváci, kterých se sešlo zhruba 30, ocenili po zápase výkon a výhru uznalým potleskem.

Sestava: Jungr – Kvapil, Panýrek, Kafka, Jackl – Tůma (67. min. Rambousek), Lupínek, Kocinger, Ondrůšek – Stupka (46. min. D. Němec), Šindelář (78. min. Másílko).

MH

Ostatní výsledky a tabulka zde:
http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?sport=1&stat=107&vek=1&kraj=1&typ=1&pozice1=2

Naši střelci: Dvěma góly proti Hostivaři se do čela dostal Šindelář

4 – Šindelář (2 doma + 2 venku);
3 – Kocinger (1 doma + 2 venku), Másílko (1 doma + 2 venku), L. Němec (2 doma + 1 venku);
2 – Štefan (1 + 1), Ondrůšek (2 + 0), Petr (2 + 0), Blažek (2 + 0), Panýrek (2 + 0);
1 – D. Němec (0 + 1), Jackl (0 + 1).

V neděli 11. listopadu přijede do Hovorčovické Viktoria Štěrboholy. Výkop ve 14.00.
Přijďte náš tým povzbudit, hráči se těší na domácí prostředí.