Čtyři dny nám přinesly šest bodů a šest branek Admira Praha B – SK Viktoria Štěrboholy 3:0 (1:0)

Po delší době jsme si zahráli na domácí trávě v Hovorčovické, kde jsme v neděli přivítali v předposledním kole podzimu mužstvo SK Viktorie Štěrboholy.
Utkání se uskutečnilo na těžkém terénu, což nám v úvodních minutách hry dělalo problémy. V prvních třiceti minutách se hrálo ve středu hřiště bez výrazné brankové příležitosti. Po naší úvodní brance se hra přece jen zlepšila a bylo se na co koukat. Opět velmi dobře zahrála obrana a nedovolila hostům vážněji ohrozit bezchybného Jungra v brance.

Nejdůležitější okamžiky:

V 8. min. měli největší šanci v utkání hosté po rozehrání trestného kopu z rohu pokutového území, ale se stříleným centrem si Jungr trochu se štěstím poradil.
Ve 34. min. jsme poprvé nebezpečně zahrozili my, po centru Kocingera zakončil střelou v pádu Jackl – nad branku…
Ve 41. min. Ondrůšek vybojoval míč, do volného prostoru vysunul D. Němce, který nekompromisně ranou k tyči otevřel skóre – 1:0.
Ve 48. min. Jackl centroval od rohového praporku z levé strany, našel Ondrůška a ten patičkou zaskočil hostujícího brankáře Košťáka – 2:0.
V 53. min. brankář Jungr dlouhým výkopem poslal do šance Ondrůška, ten v pokutovém území vyškolil bránícího hráče, jenže jeho gólovou střelu zastavila levá tyč branky.
V 62. min. tentokrát Ondrůšek přihrávkou našel Tůmu, jenže i on ve vyložené příležitosti orazítkoval tyč.
V 65. min. výstavní a možná i gólovou střelu z 30 m od Lupínka lehce přizvedl bránící hráč, a proto jen mířila těsně nad branku.
V 71. min. D. Němec přesně přihrál Ondrůškovi, ale ten mířil nad branku.
V 86. si min. míč vyměnili Štefan s Kocigerem, který přesně našel, koho jiného, než Ondrůška, a ten se hlavičkou nemýlil – 3:0.

Sestava: Jungr – Kvapil, Panýrek, Pokorný, Telis – Tůma (63. min. Štefan), Lupínek, Kocinger, Jackl – D. Němec (77. min. Másílko), Ondrůšek.

Po středeční výhře 3:0 nad Hostivaří jsme tedy vyhráli znovu stejným výsledkem, což znamená celkem šest bodů do tabulky.

Ostatní výsledky a tabulka zde:
http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?sport=1&stat=107&vek=1&kraj=1&typ=1&pozice1=2

Naši střelci: Ondrůšek dohnal vedoucího Šindeláře

4 – Šindelář (2 doma + 2 venku), Ondrůšek (4 doma + 0 venku);
3 – Kocinger (1 doma + 2 venku), Másílko (1 doma + 2 venku), L. Němec (2 doma + 1 venku);
2 – D. Němec (1 + 1), Štefan (1 + 1), Petr (2 + 0), Blažek (2 + 0), Panýrek (2 + 0);
1 – Jackl (0 + 1).

Přijďte nás povzbudit v sobotu 17. 11. od 13.30 hodin k poslednímu podzimnímu utkání. V sousedském prestižním derby se utkáme s mužstvem SK Ďáblice na jeho hřišti.

MH