Bod není špatný, ale neudrželi jsme dvoubrankové vedení SK Ďáblice – FK Admira Praha B 2:2 (0:1)

Poslední utkání jsme sehráli v sobotu na trávě v derby s mužstvem SK Ďáblice.
Utkání bylo hodně prestižní jako vždy, ale nyní ještě o trochu víc, protože mužstvo Ďáblic trénuje bývalý asistent trenéra našeho A-mužstva František Peřina.
Sousedské derby bylo spíše bojem se spoustou osobních soubojů a nebezpečných faulů. I z tohoto důvodu nebylo brankových příležitostí tolik jako jindy. Domácí nakonec dohráli utkání jen v deseti hráčích, ale i v oslabení dokázali vyrovnat na konečnou spravedlivou remízu 2:2.

Nejdůležitější okamžiky:

Ve 32. min. se domácí dostali do první velké šance v utkání, po závaru před naší brankou a zakončením z 5 m se předvedl reflexivním zákrokem Michálek a gólovou střelu vyrazil.

Ve 34. min. jsme po faulu na D. Němce na hranici pokutového území zahrávali trestný kop a sám postižený ranou po zemi prostřelil nadskakující bránící hráče ve zdi – 0:1.

V 53. min. se po centru D. Němce z přímého kopu hlavou přesně trefil Jackl do levého horního růžku – 0:2.

V 62. min. se domácí hráči dostali do rychlého protiútoku, po přihrávce za naši obranu postupoval na branku sám útočník Davídek a nedal Michálkovi šanci – 1:2.

V 64. min. – jako přes kopírák se opakovala branková příležitost z 62. min., jen s tím rozdílem, že Michálek Davídkovu příležitost chytil.

V 71. min se domácí nadvakrát pokusili prostřelit Michálka v brance, ale bez úspěchu. Když už náš brankář držel míč bezpečně v rukavicích, následoval na něj zákeřný faul našeho bývalého hráče O. Nováka zezadu, za co byl dotyčný „odměněn“ v pořadí druhou žlutou kartou a následně i kartou červenou.

V 77. min. domácí zahrávali trestný kop z naší levé strany, míč se snesl až na brankovou čáru, kde nešťastně prošel pod rukama Michálkovi do branky – 2:2.

V 88. min. po dlouhém výkopu našeho brankáře postupoval sám na branku Pokorný, ale ukvapenou technickou střelou branku minul.

Sestava: Michálek – Kvapil, Panýrek, Kafka, Telis – Tůma (75. min. Štefan), Lupínek, Kocinger, Jackl – D. Němec (81. min. Pokorný), Valenčík (66. min. Másílko).

MH

Ostatní výsledky a tabulka zde:
http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?sport=1&stat=107&vek=1&kraj=1&typ=1&pozice1=2

Přezimujeme na 5. místě se sedmibodovou ztrátou na vedoucí Čechii Dubeč.

Naši střelci: Po podzimu jsou v čele Šindelář s Ondrůškem

4 – Šindelář (2 doma + 2 venku), Ondrůšek (4 doma + 0 venku);
3 – Kocinger (1 doma + 2 venku), Másílko (1 doma + 2 venku), D. Němec (1 doma + 2 venku), L. Němec (2 doma + 1 venku);
2 – Jackl (0 + 2), Štefan (1 + 1), Petr (2 + 0), Blažek (2 + 0), Panýrek (2 + 0).

Šindelář ani Ondrůšek v posledním kole branku přidat nemohli, protože oba hráli za A-tým divizi v Milevsku.