Další těsná prohra na Vyšehradě FK Admira – SK Zápy 2:3 (2:1)

GólyAdmiry: Kokoška a Snop.

Sestava FK Admira: Víšek (od 46. Jungr) – Mamurov (od 70. Paťha), Panýrek, Komínek, Paťha (od 46. Jackl) – Kokoška (od 70. Zahálka), Čmejla, Snop, Zahálka (od 46. Ondrůšek) – Birma, Ondrůšek (od 25. Kurčík, od 46. Šindelář).

Nemoci a zranění opět poznamenaly naši sestavu, ale na výkonu proti účastníkovi ČFL to nebylo moc znát. Na rozdíl od středečního utkání proti juniorce Sparty jsme hráli od začátku zodpovědně a s plným nasazením. Nejdříve jsme zahrozili střelou Snopa do tyče, odměnou nám byla pak po čtvrthodině hry výstavní střela navrátilce z pokerového výletu za hranice všedních dnů Roberta Kokošky – vedli jsme 1:0. Oboustranně se hrál důrazný, ale přitom pohledný fotbal, hra měla potřebné tempo, nechyběly ani emoce, které k takovému utkání patří. Potěšitelné bylo, že herně jsme vůbec nezaostali a chvílemi jsme snad byli i lepší. Jen škoda, že jsme nedokázali proměnit několik našich slibně vypadajících příležitostí. A pak se plně naplnilo to staré známé – nedáš, dostaneš. Po rozehrání standardky jsme po hlavičce soupeřova stopera inkasovali a po 35 minutách bylo srovnáno – 1:1. Do konce půle se skóre měnilo ještě jednou v náš prospěch, a to po důrazu našich hráčů kolem velkého vápna soupeře, střelcem branky byl David Snop – 2:1.

Druhý poločas nebyl o nic horší prvního, bohužel branky stříleli jenom hráči soupeře. Nejdříve po zbytečné ztrátě míče na polovině soupeře jsme pustili protivníka do rychlého brejku (2:2) a pak jsme zaváhali na své levé straně a soupeř se přesnou střelou do levého horního rohu naší brány dostal do vedení – 2:3. Pak jsme posledních 15 minut marně obléhali bránu Středočechů, měli jsme několik šancí, ale bohužel, vyrovnat se nám už nepovedlo…

Za výkon a nasazení si ale naši hráči i přes porážku zaslouží uznání!

K dalšímu přípravnému utkání nastoupíme už ve středu 13. února od 18.00 na UMT Štěpničná proti Meteoru.

Výsledky a tabulky Vyšehrad Cupu zde:
http://www.slavojvysehrad.cz/index.php/akce/akce-aktualne

ŠK

Autorem snímků je Svatopluk Sammler. Za jeho souhlas se zveřejněním na našich stránkách mu děkujeme.