V utkání dvou divizních lídrů plichta! FK Meteor – FK Admira 2:2 (1:0)

Naše góly: Snop (11 m), Majer

Sestava FK Admira: Jungr – Mamurov, Brůžek, Komínek, Jackl (od 46. Zahálka) – Majer, Snop, Čmejla (od 70. Lupínek), Zahálka (od 46. Kokoška) – Birma, Ondrůšek (od 70. Šindelář) .

Možná se budu opakovat… nemoci a zranění ještě více poznamenaly naši sestavu proti víkendovému utkání na Vyšehradě (vrátil se sice Majer, ale chyběli navíc zase Víšek a Paťha). Když ale pomineme prvních 15 minut utkání, nedá se říct, že bychom si proti prvnímu týmu divize B z Libně (i když se tentokrát hrálo jenom kousek od našeho domovského stánku na UMT Štěpničná) vedli špatně. Spíše by se dalo říct, že chvílemi jsme hráli velmi dobře a soupeře jsme přehrávali. Škoda jenom spousty neproměněných šanci, do kterých jsme se v průběhu utkání dostali.

Bohužel začátek nám nevyšel a po nedůrazu v našem velkém vápně po standardní situaci jsme inkasovali jako první – 1:0 pro domácí. K vyrovnání jsme se dostali po několika našich neproměněných šancích až ve druhé půli – David Snop se šikovnou kličkou zbavoval dvou domácích bránících hráčů v jejich velkém vápně, přičemž došlo k jeho podražení a byla z toho penalta. Tu on sám proměnil na 1:1. Pak to byl zase Snop, který přihrál navrátilci do sestavy (po zranění) Tomáši Majerovi, a ten nás s přehledem dostal do vedení 1:2. Bohužel ale, jak to už bylo i v minulém zápase – nedáš, dostaneš… Po spoustě našich šancí jsme malinko polevili a v závěru jsme dovolili soupeři zbytečně vyrovnat na konečných 2:2.

K dalšímu přípravnému utkání nastoupíme v sobotu 16. února od 15.00 na UMT na „střížkovské Bohemce“ (Lovosická ul., Praha 9).

Čeká nás hodně náročná prověrka. Soupeřem nám totiž bude náš partnerský druholigový FK Čáslav.

ŠK