Hraje se, dokud rozhodčí nepískne naposledy TJ Kyje – FK Admira Praha B 1:2 ( 0:0 )

V neděli odpoledne jsme odehráli první jarní soutěžní utkání roku 2013 na hřišti v Kyjích.

Do zápasu jsme vstoupili s odhodláním napravit nepřesvědčivé výkony v zimním turnaji a v Kyjích naplno bodovat.

První minuty utkání tomu ale neodpovídaly a domácí hráči si vytvořili několik nebezpečných příležitostí, které naštěstí zůstaly nevyužity. My jsme poprvé vážně zahrozili ve 20 min., kdy Kocinger trefil z 25 metrů břevno domácí branky. Od této chvíle jsme iniciativu v utkání přebrali my a začali si vytvářet brankové příležitosti, ale Kvapil ani Mustedanagič branku netrefili.

Ve druhém poločase nejdříve domácí dvakrát nebezpečně zahrozili, ale Jungr a nejlepší hráč v utkání Lupínek nebezpečí zažehnali. V 66. min. střídající Tůma z hranice pokutového území slabě vystřelil vedle. Domácí v 70. min. rozehráli trestný kop z levé strany a hlavou zakončili přesně k levé tyči – 1:0. Po inkasované brance jsme si začali vytvářet gólové příležitosti i my, ale Jackl, Komínek ani Tůma nedokázali skórovat. V 90. min. po autovém vhazování a závaru v pokutovém území domácích se ke střele dostal Kocinger a prostřelil vše – 1:1. My jsme se s remízovým stavem nespokojili a díky nejhezčí akci v utkání v 92. min., po kombinaci střídajících hráčů Beníšek – Tůma, D. Němec nechytatelně zakončil na 1:2.

Sestava: Jungr – Komínek, Štochl, Panýrek, Kvapil – Jedlička (56. min. Tůma), Kocinger, Lupínek, Jackl – Ondrůšek (31. min. Beníšek), Mustedanagič (65. min. D. Němec)

MH

Ostatní výsledky a tabulka zde:
http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?sport=1&stat=107&vek=1&kraj=1&typ=1&pozice1=2