*Tři body proti Novému Strašecí jsme museli těžce vydřít
*Vyhráli jsme stejným poměrem venku i doma – 2:1
*Středočeši „zlobili“ do poslední minuty
*Naše góly vstřelil Zahálka, neměl daleko k hattricku
*Trenér hostí ocenil náš areál i fair mač, včetně rozhodčích
*Ve středu 10. dubna hrajeme v Roudném
*V sobotu 13. dubna jedeme do Tachova
Čtěte v rubrice A-mužstvo
*Výhra v Dubči 1:0, gólem Šindeláře v poslední minutě
*Chvíli předtím chytil Jungr stoprocentní šanci domácích
*Na lídra soutěže už ztrácíme jen dva body
*Opět tradiční admirácká atmosféra v hledišti – díky!
Více v rubrice B-mužstvo
Na Admiře řádili vandalové a zloději…
V sobotu před utkáním s Novým Strašecím se náš kolega a příznivec Admiry Michal Jalovec věnoval pozorně veškeré elektronice na stadionu, aby v neděli vše řádně fungovalo. Bohužel, v noci na neděli „navštívili“ stadion nezvaní „hosté“ a odřezali na mnoha místech kabely, čímž vyřadili z provozu světelnou tabuli, několik reproduktorů, přívod elektrického proudu na stanoviště videotechnika a osvětlení umělé trávy.
Případ šetří Policie ČR. Radost ze tří bodů A-týmu i béčka tak pro nás dostala nepříjemnou pachuť…
POZOR: Obsah webu www.fkadmira.info zajišťuje Ing. Ladislav Čadský!
Alespoň po dobu od 8. do 22. dubna, kdy je tiskový mluvčí Aleš Pivoda mimo republiku a mimo dosah mailu i telefonu. Dopisovatelé, veškeré informace určené ke zveřejnění na webu v této době proto zasílejte na adresu: lada@cadsky.cz.
FK Admira Praha
Pan sekretář Josef Vavruška se dožil významného životního „půljubilea“
Oslavil ho na Admiře s partou svých nejbližích fotbalových přátel. Zapátrali jsme v dostupných pramenech a zjistili jsme, že pan Vavruška je druhým nejstarším dosud fungujícím fotbalovým sekretářem v ČR. První je Rudolf Baťa, mezinárodní sekretář Sparty – ten je ještě o půl roku starší.
Panu Vavruškovi touto cestou blahopřejeme, děkujeme za vše, co pro Admiru udělal, dělá a ještě udělá, a nabízíme pár fotek z oslavy včetně dárků, které si pan sekretář odvezl domů.
Admiráci
Foto rodina Bedrlíkova