Počernice si z Hovorčovické odvezly „kanára“ Admira Praha B – TJ Dolní Počernice 6:0 ( 3:0 )

Keywords: FK Dukla Praha;Juniorská liga;LIGA;SK Sigma Olomouc

V neděli odpoledne jsme odehráli další soutěžní utkání na domácím hřišti v Hovorčovické, kde jsme přivítali předposlední mužstvo tabulky TJ Dolní Počernice.

Utkání bylo hodně bojovné, plné osobních soubojů, trochu vázla u obou mužstev kombinace, která byla poznamenána nerovným terénem.

V utkání až na úvodních 15 min. jsme byli jednoznačně lepším týmem, vytvořili jsme si řadu brankových příležitostí a po zásluze jsme si připsali další tři důležité body.

Nejdůležitější momenty

Ve 4. + 8. min. se hosté dvakrát dostali do velké příležitosti, ale naštěstí je nedokázali využít.

Ve 22. min. Ondrůšek nacentroval z pravé strany, našel zcela volného Blažka, ale ten jen hlavou trefil stojícího brankáře hostů Cicalu.

Ve 27. min. po faulu na L. Němce jeho brácha D. Němec rozehrál trestný kop a Jedlička hlavou otevřel bohatý gólový účet utkání – 1:0.

Po půlhodině, tentokrát po rohu a závaru v pokutovém území, Jedlička hlavou dorazil do branky gólovou střelu L. Němce, která již podle signalizace pomezního byla odkopnuto obráncem hostí už za brankovou čarou. Tak tedy L. – Němec 2:0.

Ve 40. min. Ondrůšek po individuální akci a střele z rohu pokutového území nedal Cicalovi v brance šanci, trefil se ukázkově levou nohou do horního růžku branky – 3:0.

Dvě minuty po přestávce se Jedlička dostal po chybě hostující obrany ke gólové střele z 10 m, ale branku netrefil.

V 53. min. hosté poprvé a naposledy v druhém poločase ohrozili naši branku, kdy tečovanou střelu z 20 m Hybeš v brance vyrazil na roh.

V 62. min. jsme viděli krásnou kombinaci mezi Jacklem – Lupínkem a zakončujícím Ondrůškem, který bez nervů zvýšil na 4:0

V 66. min., a to po aktivním napadáním Blažka, rozehrávající stoper Počernic chyboval a kdo jiný než Ondrůšek upravil již na 5:0.

V 70. min. se po rohovém kopu nejmenší hráč na hřišti Tůma hlavou trefil k pravé tyči – 6:0.

V 85. min., po velkém ostřelování branky hostí, se míč dostal k Tůmovi, ale tomu na nerovném terénu míč nečekaně odskočil a náš hráč prázdnou branku minul.

Sestava: Hybeš – Komínek, D. Němec, Štochl, L. Němec – Ondrůšek (83. min. Kafka), Kocinger, Lupínek, Jackl – Jedlička (58. min. Tůma), Blažek (76. min. Másílko).

MH Ostatní výsledky a tabulka zde:
http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?sport=1&stat=107&vek=1&kraj=1&typ=1&pozice1=2

Za snímky děkujeme Svatopluku Samlerovi!

V dalším kole pojedeme k sousedskému derby do Kbel, hrát se tam bude v sobotu 4. května v 17.00.

Naši střelci: Ondrůšek hattrickem zvýšil své vedoucí postavení

10 – Ondrůšek (10 doma + 0 venku);
6 – Šindelář (3 doma + 3 venku);
4 – D. Němec (1 doma + 3 venku), Kocinger (1 doma + 3 venku), L. Němec (3 doma + 1 venku);
3 – Másílko (1 doma + 2 venku);
2 – Jackl (0 + 2), Štefan (1 + 1), Petr (2 + 0), Blažek (2 + 0), Panýrek (2 + 0), Kurek (2 + 0);
1 – Tůma (1 + 0), Jedlička (1 + 0), Kokoška (1 + 0).