Světelná tabule dosloužila, máme novou!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

V minulých dnech dosloužila světelná tabule, kterou pro Admiru u příležitosti postupu do ČFL v roce 1996 pořídil náš věrný příznivec a sponzor pan Oldřich Valchař, dnes již bohužel zesnulý majitel společnosti VALMONT. Dnes uvádíme do provozu novou světelnou tabuli, vyrobenou firmou NISASPORT-ELEKTRONIK, s.r.o. z Jablonce nad Nisou. Rozhodující zásluhu na tom má sportovní manažer FK Admira Praha pan Richard Lapka, zároveň zastupující firmu VELA – velkoobchod železářským zbožím.

Poprvé v akci bude nová světelná tabule s časomírou při nedělním derby s Přední Kopaninou.

Výrobce tabuli charakterizuje takto: „Horní část tabule tvoří světelné noviny v rastru 8 x 96 bodů o rozteči 32,5 mm, který lze využít pro zobrazení jakýchkoli textových informací, včetně pohyblivých. Zobrazují se zde názvy soupeřů, před utkáním nebo o přestávkách je možné využít např. pro zobrazení sestav nebo reklamních textů. Výška znaků je až 25 cm. Rastr umožní zobrazení 1 řádku stojícího nebo pohyblivého textu. Pro zobrazení skóre domácích a hostů jsou v horní části tabule k dispozici číslicová světelná pole výšky 40 cm, umožňující zobrazení skóre do 19:19 a zobrazení času barevně odlišené. Ovládání skóre a času je řešeno dálkovým bezdrátovým ovladačem.“

Základní technické údaje:

výška číslic skóre: 40 cm

výška číslic času: 40 cm

činná plocha grafiky: 1 x 25 x 315 cm, 8 x 96 bodů

průměr svítícího bodu: 25 mm

Foto: Michal Jalovec

Kam v neděli dopoledne? Není co řešit – na pražské derby!

Fotbalové jaro 2013: XXIV. kolo divize A

Neděle 5. května v 10.15 hodin, stadion Admiry Praha

FK Admira Praha
FC Přední Kopanina

Rozhodčí: Eliška Kramlová ze Strakonic

Asistenti: Pavel Rejžek ze Strakonic, Václav Hrkal z Prahy 7

Delegát FAČR: Zdeněk Havlíček z Prahy 8

S týmem sídlícím v těsném sousedství ruzyňského letiště jsme naposledy prohráli ještě v Pražském přeboru na podzim 2004! Od té doby většinou vítězíme a pevně věříme, že tomu jinak nebude ani tentokrát!

Buďte při tom! Přijďte fandit Admiře!

Vezměte s sebou manželky, milenky, maminky, dcery a klidně i tchyně. Ženy na Admiře vstupné neplatí!

Těšíme se na Vás!!!