Na fotbal zve všechny admiráky Jitka Konířová, vedoucí závodnice Mezinárodního mistrovství ČR čtyřkolek a mistryně Moravy, patronka nedělního utkání

Fotbalové jaro 2013: XXVI. kolo divize A
Neděle 19. května v 10.15 hodin, stadion Admiry Praha

FK Admira Praha
SK Benešov

Rozhodčí: Václav Kubec z Kdyně
Asistenti: Tomáš Grimm z Rokycan, Jana Šauflová z Rokycan
Delegát FAČR: Jan Peřina z Prahy

Patronkou utkání je odvážná dívka Jitka Konířová

Nejlepší česká jezdkyně v jízdě na čtyřkolkách Jitka Konířová se potkala s admiráky na benzínce u Berouna, když se tým vracel z úspěšného zápasu v Doubravce. Ochotně se s admiráky vyfotografovala. Vzájemně si popřáli sportovní úspěchy a slíbili si, že si budou držet palce.
V neděli bude Jitka držet palce admirákům přímo na stadionu, spolu s námi! Přijala totiž naše pozvání a stala se patronkou mistrovského utkání.
U vstupu na stadion můžete vidět Jitčin závodní stroj a některé její získané trofeje.

Admirákům nabízíme její stručný profil.
„Už od malička jsem byla spíše jako kluk. Měla jsem krátké vlasy a pořád jsem se držela řidítek. První čtyřkolku jsem dostala od rodičů k 11. narozeninám.
Začala jsem jezdit na amatérské závody a postupně jsem měnila čtyřkolku za silnější. Minulý i letošní rok jedu na KTM 505. Je to opravdu silná čtyřkolka a někdy je těžké ji ovládnout.
Vloni byla založena kategorie ladies – žen. Tak jsem neváhala a rozhodla jsem se, že pojedu. Bylo to náročné, ale nakonec jsem si titul mistryně obhájila. V soutěži CROSSRACING CUP- mistrovství Moravy, quad ladies, jsem obsadila 1. místo.
Letošní rok jedu Mezinárodní mistrovství České republiky v kategorii žen. Už mám odjeté tři závody, na všech jsem vyhrála a skončila na 1. místě. Ještě před sebou mám šest závodů MMČR. Dále se opět účastním CROSSRACING CUPu v kategorii ladies-žen, kde mám zatím odjeté dva závody- jednou jsem získala 1. místo, jednou 2. místo. Když je čas, jedu i jiné závody, a to v kategorii s kluky. Jak někteří berou, že jsem je předjela? To nevím, ale v loňském roce za mnou přišel pán, kterého jsem předjela. Klaněl se mi a chválil mě.“

Závody, které Jitku čekají v nejbližší době: 26. 5. CRC Karlín u Čejče, 1. 6. MMČR Horní Újezd, 9. 6. CRC Přerov.

Mockrát Admiře děkuji za pozvání. Určitě dorazím. Snad vám přinesu štěstí. Těším se! S pozdravem Jitka Konířová

Jitku vítáme a přejeme jí, aby se jí u nás líbilo, aby nám opravdu přinesla štěstí, a slibujeme, že jí budeme držet palce a přát spoustu úspěchů v dalších závodech!

V minulých dnech se dožili životního jubilea – gratulujeme!

15. 5. Petr Hrdlička„70“ letúspěšný trenér naší mládeže
16. 5. Daniel Smejkal„35“ letdlouholetý kapitán našeho A-týmu
17. 5. Ivan Havránek„60“ letdlouholetý příznivec našeho klubu
19. 5. Ladislav Němeček„75“ letvynikající hráč A-týmu v 60. letech