Na fotbal tentokrát zvou všechny fanoušky Admiry medailistky z Fitness Center Báry a Hanky Šulcové!

Fotbalové jaro 2013: XXVIII. kolo divize A
Neděle 2. června v 10.15 hodin, stadion Admiry Praha

FK Admira Praha
TJ Sokol Čížová

Rozhodčí: Lukáš Tryzna z Červeného Kostelce
Asistenti: Zbyněk Novotný, Lukáš Vojtěch, oba z Hradce Králové
Delegát FAČR: Jindřich Bartůněk z Bernartic
V Čížové jsme na podzim vyhráli 2:0

Obě branky vstřelil Birma. Takový výsledek bychom opět rádi brali!

*****
Starosta pogratuluje úspěšným sportovcům z Prahy 8!

V neděli dopoledne na Admiře přivítáme reprezentantky Fitness Center Báry a Hanky Šulcové, působící již přes 18 let v Praze 8, a to v nedaleké v ZŠ Burešova na ďáblickém sídlišti.
Fitness Center Báry a Hanky Šulcové se jako již několik let předtím i letos účastnil Mistrovství Evropy ve sportovním aerobiku a fitness týmech (květen, Belgie – Antwerpy) a to hned v rekordním počtu závodníků. Do bojů o evropský titul se zapojilo 33 závodníků z Prahy 8, celkem soutěžících v sedmi závodních sestavách! Fitness Center Báry a Hanky Šulcové se stal nejpočetnější a nejúspěšnější výpravou celého šampionátu. Všechny závodní sestavy vybojovaly v evropské konkurenci medailové umístění a 4 z nich dokonce umístění nejcennější!! Tedy 7 medailí, z toho 4 zlaté, 2 stříbrné a 1 bronzová medaile pro aerobik Báry a Hanky Šulcových z Prahy 8!
Za kontinuální a dlouhodobě úspěšnou a vzornou reprezentací Prahy 8 stojí Mgr. Bára Ptáčková-Šulcová, která je již pětinásobnou držitelkou titulu Trenér roku (2008-2012), a Hanka Šulcová, majitelka, jednatelka a trenérka klubu.
Fitness Center Báry a Hanky Šulcové je aerobik klubem s širokou členskou základnou, pro malé i větší holčičky, od úplných začátečníků až po závodnice, které jsou členkami reprezentace ČR. Více na www.fitness-center.cz.

Jak děvčata z Fitness Center Báry a Hanky Šulcové, tak také naše A-mužstvo, postupující do ČFL, velmi úspěšně reprezentují MČ Praha 8. A tak u příležitosti utkání Admiry se Sokolem Čížová vynikajícím závodnicím ve sportovním aerobiku i našim fotbalistům osobně pogratuluje starosta MČ Praha 8 Ing. Jiří Janků, kterého na našem stadionu také uvítáme!