Český Brod – FK Admira Praha 2 : 3 (0:1)

Poslední přípravné utkání jsem sehráli v Kounicích kam nás pozval kvalitní divizní soupeř z Českého Brodu. Utkání se hrálo již od 15:30 hodin, tudíž za velmi teplého slunečného počasí, což vyžadovalo od obou mužstev zejména dodržovat správný pitný režim. Naše mužstvo bylo od počátku aktivnější ale gólu do soupeřovy branky jsme se dočkali až v 64. minutě od Snopa, který šikovně překvapil brankáře Brodu prudkou střelou z trestného kopu. V té době jsme však již prohrávali 1:0, když domácí docílili vedoucí branky ještě před poločasem ve 42. minutě. Do této doby se naši hráči předháněli v zahazování vyložených šancí, nebo si branky schovávají až na mistráky ? Ve druhém poločase jsme již našli přesnější mušku, když po Snopově brance následoval v 71. minutě od jmenovaného hráče dobře zahraný rohový kop a Martinic přímo z voleje skóroval podruhé. Pak po chybě domácí obrany se dostal do brejku Kokoška, který přesně zahrál do gólové šance Jacklovi a ten nedal domácímu brankáři v 86. minutě žádnou šanci a přesnou střelou se nemýlil. V předposlední minutě pak ještě skorovali domácí a upravili tak výsledek utkání na konečných 2:3 .
V utkání se vystřídali všichni hráči z celého kádru, vyjma dlouhodobě zraněného smolaře Matěje Čmejly. Sestava : Víšek- Mamurov, Martinic, Vosický, Paťha – Majer, Snop, Mošna, Kurek, Zahálka – Birma. Ve druhém poločase postupně nastoupili : Jungr, Brůžek, Hejna, Kokoška, Petr, Jackl a Ondrůšek.