Další příprava: Jedna porážka, jedna výhra

B-tým absolvoval v rámci přípravy na nadcházející sezonu v úterý a ve středu v Hovorčovické ulici další dvě utkání, která tomuto účelu odpovídala. Ke každému utkání se sešlo 19 hráčů a všichni se dostali na trávník, což z hlediska hodnocení předvedené hry asi není zcela objektivní, protože mnozí kopali i na místech, na kterých dříve nehráli. S předvedenou hrou, hlavně v obranné fázi, spokojeni být nemůžeme.

Admira B – Cholupice 3:4

Přestože Cholupice jsou jistě kvalitním soupeřem, dostat tři branky za poločas je nepřijatelné (a to hosté mohli skórovat vícekrát).

Druhý poločas byl z tohoto hlediska již o poznání kvalitnější a to i díky změně stoperské dvojice a lepší organizaci obrany.

Branky: Lupínek snižoval na 1:2, Jakub Michálek na 2:3 a na konečný stav 3:4 upravil Šindelář.

Admira B – Praga 5:2

Zápas s Pragou byl poznamenán naším rychlým nástupem, kdy jsme během 8 minut vedli brankami Lukáše Němce a Machaty. Pak jsme se však nepochopitelně začali přizpůsobovat soupeři a po nedůslednosti Panýrka, který si až příliš snadno nechal odebrat míč, jsme pustili Pragovku zpět do hry. Těsně před odchodem do šaten jsme jí umožnili vyrovnat z pokutového kopu.

Druhá půle už byla převážně v naší režii a dvěma brankami v samém závěru utkání jsme nakonec vyhráli 5:2, což statisticky vypadá lépe než ve skutečnosti. Ještě zbylí střelci: na 3:2 cca po 20 min. druhé půle Mustedanagič, na 4:2 Másílko a 5:2 zase Mustedanagič.

Ale opět zdůrazňuji, že šlo především o přípravu, a vzhledem k počtu hráčů, kteří se zapojovali do hry, se to na kvalitě muselo promítnout.

Mirek Petrů