Nakonec zasloužená remíza Admira – SK Převýšov 0:0

V domácí obnovené premiéře jsme proti farmě FC Hradec Králové dosáhli jen na bod. Největší šanci měla Admira po ruce hostujícího Hocka v pokutovém území. Jenže královéhradecký „farmář“ Koubek v brance Převýšova, který se prezentoval výborným výkonem, chytil v 62. minutě Snopovi i penaltu.

Hosté měli k brance nejblíže v 55. a pak v 63. minutě, když Urbanec a poté další královéhradecký „farmář“ Halilović trefili břevno.

Rozhodčí: Janíček – Štuk, Němec.

ŽK: 2:3 (Mošna, Martinic – Jan Dvořák, Voltr, Jarkovský).

Přihlíželo 345 diváků.

FK Admira: Víšek – Mamurov, Martinic, Brůžek, Paťha (80. Jackl) – Majer, Mošna, Snop, Zahálka (80. Kokoška) – Kurek, Birma.

Trenér Admiry Jiří Tesař: „Hráli jsme s velice kvalitním soupeřem, posíleným několika hráči z Hradce Králové. V první půli jsme byli lepší, důraznější, víc na míči, měli jsme několik střeleckých příležitostí, žádnou jsme bohužel neproměnili. Ve druhé půli Východočeši přidali a byli zase lepší oni, i když fyzicky jsme jim stačili. Měli jsme štěstí i neštěstí, dvakrát nás zachránilo břevno, zato jsme neproměnili penaltu a brankář Koubek chytil i Snopův přímý kop. Mrzí mě ztráta dvou bodů, doma by se mělo vyhrávat.“

Fotografoval Michal Jalovec. Objektivem mimo jiné zachytil i tyto momenty: První ligový zápas doma. V pokladně zaskočila za Marušku Kutišovou Hanka Jalovcová, Matěj Čmejla se dostavil stále ještě za pomoci francouzských holí, Ondra Vosický sledoval zápas s ním, naši fans se vrátili z dovolené z jihočeského Staňkova a sešli se v hojném počtu. Kameraman Milan Pacík připraven, ČFL na Admiře mohla začít.

V dalším kole jedeme na hřiště Jiskry Domažlice. Hrát se bude v sobotu 24. srpna od 17.00.