V Libuši nám hrozil výprask, nakonec vezeme aspoň bod FSC Libuš – FK Admira Praha B 3:3 (3:1)

První půle byla z naší strany děsuplná. V 11. minutě zkusil ve vápně brankář Jungr „opít rohlíkem“ domácího Nekolu, jenže se ukázalo, že k Messimu má předaleko – Nekola mu balon vypíchl a Libuš v pohodě získala vedení 1:0.

V 18. minutě domácí Miřatský, který kdysi dávno hrával za Admiru ČFL, zakončil nadvakrát rušový útok domácích a bylo to už 2:0.

Naštěstí ve 20. minutě jsme dokázali kontrovat. Po rozehraném přímém kopu zprava si na centr naběhl Šindelář – 2:1.

Avšak naše plány na vyrovnání Libuš přibrzdila těsně před přestávkou. Koubek po rohovém kopu získal domácím opět dvoubrankový náskok – 3:1.

V kabině se pak strhla obligátní bouřka, neboť stejným poměrem jsme prohráli první půli už na Čafce. Tentokrát „mytí hlav“ přineslo aspoň částečný výsledek. Už v 56. minutě přišel rychlý brejk Admiry po levé straně, centrovaný míč libušský gólman Kořínek podcenil – a Šindelář snížil na 3:2.

Naši borci pochopili, že na jižním okraji Prahy se dá bodovat, a deset minut před koncem to taky realizovali. Po přímém kopu ze čtyřiceti metrů přišel před brankou hlavičkový souboj, následně míč doputoval k volnému Jedličkovi. Ten minutu předtím střídal střelce dvou branek Šindeláře – a hned si dal taky gól. Prudkou bombou pokořil gólmana Libuše Kořínka – 3:3.

Víc už se nestalo, a tak jsme si do tabulky zapsali jeden plusový bod.

Branky: 11. Nekola, 18. Miřatský, 29. Koubek – 20. a 56. Šindelář, 80. Jedlička.

ŽK 1:2 (24. Moravec – 23. Tůma, 30. Lupínek).

Rozhodčí: Dobrý – Jurych, Špivák.

V hledišti se sešlo 90 diváků.

Admira B: Jungr – Tůma, Štochl, Kvapil, Ondrůšek – Jackl, Lupínek (57. D. Němec), Kocinger, Štefan (74. Beníšek) – Hejna (46. J. Michálek), Šindelář (79. Jedlička).

Trenér Libuše, bývalý reprezentační brankář Zdeněk Hruška, netajil zklamání: „Jsme hlupáci. Vedeme 2:0, pak 3:1, máme zápas pod kontrolou a nevyhrajeme ho. Tohle se nemělo stát. Pro mě jsou to ztracené tři body. Druhý poločas byl hodně špatný, nedokázali jsme pokrýt jejich standardky. Z naší strany prostě hodně špatné utkání.”

Trenér Admiry B Robert Rambousek zhodnotil zápas takto: „Propásli jsme začátek a nechali si dát laciné góly. Pak jsme to dotahovali. Na těžkém terénu v první půli dominovali domácí. Po přestávce jsme byli lepší my. Mohli jsme i vyhrát, ale nakonec musíme být s bodem spokojeni.“

S využitím informací serveru www.fotbalpraha.cz připravil api

Ostatní výsledky:www.fotbalpraha.cz/a1a/

V příštím utkání hostíme na Hovorčovické v neděli 29. září od 16.30 tým Zbraslavi. Přijďte fandit!

Naši střelci po šesti utkáních:

3 – Šindelář (0 doma + 3 venku)
2 – Jakub Michálek (1 doma + 1 venku), Jackl (2 doma + 0 venku)
1 – Beníšek (0+1), Dominik Němec (0+1), Jedlička (0+1), Petr (1+0), Lukáš Němec (1+0), Kocinger (1+0), Štefan (1+0).