Tři důležité body, které hodně bolely FC Přední Kopanina – FK Admira Praha B 1:2 (0:1)

Na západní výspu hlavního města jsme cestovali bez tvůrce hry Kocingera, který ze zdravotních důvodů celý týden netrénoval. Z A-kádru nastoupili Komínek, Jackl a Ondrůšek a jejich podíl na zisku tří bodů byl klíčový. Domácí šéf Tomáš Cigánek dobře tipoval výsledek 2:1, jenže pro domácí. Naštěstí se mýlil.

Domácí Kopanina chvílemi hrála fotbal a chvílemi „kopanou“. Celkově si diváci moc neužili…

„Ke konci jsme už nevěděli, koho vystřídat dřív. Pokopaní jsou Komínek, Štefan, Dominik Němec i další, budou si léčit šrámy celý týden,“ konstatoval vedoucí mužstva Mirek Petrů. „Výborně nám zahrála stoperská dvojice. Komínek od počátku, Jackl se přidal v průběhu hry. Střelecky se blýskl Ondrůšek, trefil se hned dvakrát. V závěru jsme se dostali pod tlak domácích, ale byly i šance na zvýšení skóre. Tři body z Kopaniny se nečekaly, o to příjemnější zisk představují,“ dodal Petrů.

Skóre jsme otevřeli už v 8. minutě, kdy Štefan unikl po pravé straně a předložil gólový servis Ondrůškovi – 0:1.

Na 0:2 zvýšil opět Ondrůšek, když ve 48. minutě krátkou stahovačkou „opil“ stopera domácích a přes celou branku k tyči skóroval.

Domácí se dostali „na dostřel“ gólem Santlera v 72. minutě, jenže to bylo z jejich strany vše.

A tak jsme bodovali naplno, díky čemuž jsme v tabulce poskočili už na 3. místo. Na vedoucí Vršovice ztrácíme jen dva body!

Branky: 72. Santler – 8. a 48. Ondrůšek.

ŽK: 22. Tržický – 42. Kvapil, 74. Jackl.

Rozhodčí: Gotthard – L. Hlavnička, Les.

Diváků: 100.

Přední Kopanina: Švarc – Sýkora, Brabec, Strnadel, J. Fárka (81. P. Fárka) – Ramba (59. Kozlík), Tržický
(59. Čihák), Blažek, Průša – Peclinovský, Santler. Trenér: Salem Hebousse.

Admira B: T. Michálek – Tůma, Komínek, Jackl, Kvapil – Štefan (63. Šindelář), Lupínek (67. Mustedanagič), Beníšek (76. Jedlička), J. Michálek – D. Němec, Ondrůšek. Trenér: Robert Rambousek.

Pohledem trenérů

Salem Hebousse (Přední Kopanina): „Určitě to byl hratelný zápas. Soupeř z minima vytěžil maximum. My jsme nenavázali na výkon z minulého utkání. Zápas to byl vyrovnaný. Dneska to bylo jenom o tom, že soupeř je fotbalový, ti kluci si věří. V některých momentech nás přehrávali. Z naší strany bylo dobrých posledních třicet minut. Nakonec nám chybělo trochu štěstí, abychom urvali bod.”

Robert Rambousek (Admira B): „Málo fotbalovosti, jenom boj. Přizpůsobili jsme se hře soupeře. Nesouhlasím ale s názorem, že to byl remízový zápas. Z mého pohledu jsme vyhráli zcela zaslouženě. Body jsou dobré, ale divák zaplakal.”

S využitím informací serveru www.fotbalpraha.cz – api –

Ostatní výsledky:www.fotbalpraha.cz/a1a/

V příštím kole hostíme Radotín. Hrát se bude na státní svátek, 28. října. Výkop – vzhledem k návratu na středoevropský čas – už od 14.30!

Naši střelci po deseti utkáních:

3 – Šindelář (0 doma + 3 venku), Ondrůšek (1 doma +2 venku), Jakub Michálek (1 doma + 2 venku), Štefan (2 doma + 1 venku), Jackl (3 doma + 0 venku);

2 – Dominik Němec (0+2), Jedlička (1+1);

1 – Beníšek (0+1), Mustedanagič (0+1), Petr (1+0), Lukáš Němec (1+0), Kocinger (1+0).