Naše blamáž na trávě v Březiněvsi Bohemians Praha B – Admira B 4:4 (1:1)

První poločas utkání hraného na trávě v Březiněvsi nenasvědčoval žádné divočině. „Čistokrevné béčko“ bez posil z A-kádru šlo do vedení gólem J. Michálka a zdálo se, že kráčí k cenné výhře. Jenže těsně před poločasem domácí Berger přeloboval brankáře T. Michálka a do kabin se šlo za stavu 1:1.

Po přestávce to vypadalo na naše jasné vítězství a dokonce i na vylepšení skóre. To když jsme během čtyř minut nasázeli střížkovské rezervě Kocingerem a dvakrát Mustedanagičem tři góly. Pak sice domácí Pilc snížil zajímavým lobem na 2:4, ale do noty nám mělo hrát vyloučení Bergera za urážku rozhodčího. Mělo, leč nehrálo. Střížkovští totiž i v deseti začali hrát fotbal bez bázně a hany, my jsme se ustrašeně klepali o výsledek, někteří hráči odešli psychicky a výsledkem byly dvě trefy v naší síti – zařídili je Mráz a Klement. V 87. minutě byl stav 4:4 a v poslední minutě kopal velezkušený Mráz přímý kop. Ještěže ho T. Michálek chytil, jinak by byla naše blamáž ještě ostudnější.

Branky: 43. Berger, 55. Pilc, 83. Mráz, 87. Klement – 14. J. Michálek, 53. Kocinger, 55. a 57. Mustedanagič.

ŽK: 6. Pilc, 38. Slavík, 52. Horejš, 64. Klement – 34. Jedlička, 83. T. Michálek. ČK: 70. Berger (Bohemians).

Rozhodčí: Hrubeš – Les, Vojtěch.

Diváků: 70.

Bohemians B: Horejš – Kovář, Mráz, T. Pechač, Klement – Rapant, Slavík, Strnad, Pilc – Berger, Václavíček (72. Žampach).

Admira B: T. Michálek – Tůma, Lupínek, Kvapil, Jedlička (88. Groschup) – F. Rambousek (46. Šindelář), Kocinger, Beníšek, J. Michálek (78. Káninský) – Mustedanagič (74. Benda), Ondrůšek.

A jak to viděli trenéři?

František Lukačovič (Bohemians B): „Měli jsme před zápasem velké problémy. Gólman byl zraněný a na střídačce jediný náhradník, takže jsme to lepili. Začátek nám moc nevyšel, ale pak jsme převzali iniciativu. Na začátku druhé půle jsme měli hned gólovku, ale nedali jsme a pak během pěti minut jsme dostali tři góly. Za komentáře pak červená, už jsem tomu nevěřil. Musím klukům poděkovat, že jsme to stáhli. Ještě by toho chtěl člověk moc, kdyby Mráz proměnil ten trestňák v poslední minutě… Za dané situace jsem s bodem spokojený.”

Robert Rambousek (Admira B): „Obrovské zklamání. Vedeme 4:1, soupeř má o hráče míň a necháme si dát na 4:4. Místo toho, abychom to v klidu dohráli, tak jsme začali ještě více bláznit a soupeř to potrestal. Byly tam také nějaké individuální chyby, všechno se to nasčítalo…”

S využitím informace serveru www.fotbalpraha.cz připravil –api-

Podzimní část Pražská teplárenská přeboru zakončíme v neděli 24. listopadu. Doma, tentokrát na UMT, od 13.30 přivítáme US Praha.

Ostatní výsledky:www.fotbalpraha.cz/a1a/

Naši střelci po čtrnácti utkáních:

5 – Ondrůšek (3 doma +2 venku);

4 – Jakub Michálek (1 doma + 3 venku);

3 – Šindelář (0 doma + 3 venku), Mustedanagič (0 doma + 3 venku), Štefan (2 doma + 1 venku), Jackl (3 doma + 0 venku);

2 – Dominik Němec (0+2), Kocinger (1+1), Jedlička (1+1), Petr (2+0);

1 – Beníšek (0+1), Birma (1+0), Lukáš Němec (1+0).