Zemřel Toník Vilímec – čest jeho památce!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Po dlouhé těžké nemoci zemřel dne 2. 12. 2013 jeden z nejvěrnějších admiráků Ing. Antonín Vilímec. Do našeho klubu přišel víceméně na pokyn svých nadřízených v časech, kdy sponzoring Admiry zajišťovala společnost Ringier, a ačkoli bydlel až v Břevnově, stal se skutečným příznivcem kobyliského fotbalu. Několik let pracoval ve výkonném výboru FK Admira, tehdy vystupujícího pod názvem Admira/Slavoj. Byl až do svého odchodu na nebeské hřiště řádným členem FK Admira.

Po řadu let sedával Toník na stejném místě na tribuně našeho stadionu, ať se v Kobylisích hrála ČFL, divize, nebo i Pražský přebor. Občas se objevil i na zápasech A-týmu hraných na cizích stadionech.

Po Toníkově úmrtí rodina Vilímcova neuspořádala pohřeb. Proto se několik nejbližších přátel rozhodlo uspořádat na jeho památku zádušní mši. Při ní si Toníkovi fotbaloví i další kamarádi chtějí zavzpomínat a důstojně se se zesnulým rozloučit.

Zádušní mše za věrného admiráka Ing. Antonína Vilímce bude odsloužena 16. 12. 2013 v 17.00 hod. v kostele sv. Jindřicha v Jindřišské ulici v Praze 1.

Tyto moc smutné zprávy předal Admiře jeden z Toníkových přátel Ing. Oldřich Staněk. Z jeho sdělení si dovolíme citovat: „Osobně vám chci sdělit, že se o činnost v jeho milovaném klubu Admira zajímal až do posledních chvil svého života, na návštěvách v nemocnicích jsem jej vždy musel informovat o výsledcích fotbalových utkání Admiry.“

Ing. Antonín Vilímec, náš kamarád Toník, Tonda, chcete-li i Toníček, bude spoustě admiráků a admiraček dlouho chybět.

Čest jeho památce.

FK Admira Praha