FK Admira – Motorlet Praha 3 : 3 (2:2)

FK Admira Praha - SK Motorlet 3:3

Branky za Admiru:
Ondrůšek (přihrával Majer), Petr (11m – po faulu na Zahálku), vlastní (po centru Jackla)

Sestava:

I. poločas
Víšek – Herc (na zkoušce z juniorky Slavie), Martinic, Brůžek, Zahálka – Majer, Vosický, Mošna, Kurek – Petr, Ondrůšek

II. poločas
Víšek – Mamurov, Brůžek, Komínek, Herc – Kurek, Snop, Konečný (na zkoušce ze Zbrojovky Brno), Jackl – Birma, Kavan (na zkoušce z Vítkovic)

Ani jsme se pořádně nerozkoukali a už jsme po chybě v rozehrávce a naší nedůslednosti prohrávali s divizním soupeřem 0:1! A aby toho nebylo málo, druhá branka v utkání padla také do naší sítě…to po rohu soupeře se odražený míč dostal ve velkém vápně k úplně volnému hráči Motorletu a ten prostřelil vše, co mu stálo v cestě a bylo to 0:2!!! A to se nehrálo ještě ani 20 minut… Postupně jsme sice občas herně ukázali, že jsme účastníkem ČFL, ale co z toho, když jsme stříleli jenom mimo bránu i z těch nejvyloženějších situací. Naštěstí ale přeci jen jsme ještě do poločasu dokázali vyrovnat – nejdříve centr Majera „doklepl“ do brány Ondrůšek a pak po faulu na Zahálku proměnil s přehledem penaltu Petr.
Do druhého poločasu udělal trenér Tesař 7 změn – ale ničeho lepšího jsme se nedočkali, protože zejména v obraně a následně pak v rozehrávce jsme dělali spoustu chyb. Dostali jsme se sice po povedeném centru Jackla a ukázkovým zakončením soupeřova obránce do vedení, ale pak zase ukázkovým vyšachováním naší obrany soupeř srovnal a tak utkání skončilo smírně 3 : 3.
Jednalo se o první přípravu po třech poměrně fyzicky náročných trénincích, takže je předčasné dělat nějaké závěry…

Příštím soupeřem našeho A mužstva bude v rámci zimní přípravy ve středu 15. ledna od 18.30 hod. juniorka Bohemians 1905 (klokani) a utkání se odehraje opět na UMT Štěpničná. Další utkání ZT Meteoru sehrajeme v sobotu 18. ledna od 12.00 hod. proti dalšímu diviznímu soupeři z Českého Brodu.

Admira se představila ve zbrusu nových oranžových dresech. Premiérové vítězství nám ale nepřinesly.

Autorem fotografií je Svatopluk Samler. Za poskytnutí děkujeme.