FK Admira Praha – FC Bohemians 1905 jun. 1 : 4 (1:1)

Naše branka: po stříleném centru Zahálky hráč soupeře Rothe srazil míč za záda vlastního gólmana

Sestava:
Víšek – Mamurov (Komínek), Brůžek, Martinic (Vosický), Zahálka (Paťha) – Snop, Vosický (Konečný) – Majer (Herc), Konečný (Ondrůšek), Kurek (Jackl) – Mustedanagič (Kavan)

Bohemians Praha 1905 – FK Admira Praha

Ve druhém přípravném utkání zimní pauzy hraném opět na UMT Meteoru jsme nastoupili pod umělým osvětlením ve středu od 18.30 hod. proti kombinované juniorce Bohemky.
Ale i když jsme podali lepší výkon než o víkendu proti Motorletu, nestačilo to a zejména neproměňování šancí nás připravilo o lepší výsledek. Neustáli jsme závěry obou poločasů, kdy jsme ve 45. i 90. min. inkasovali…paradoxně v obou případech to bylo po rychlých protiútocích soupeře po našich „tutovkách“…jak se zdá, nové dresy, ve kterých jsme dosavadní přípravná utkání odehráli, nám zatím štěstí nepřinášejí!
Další utkání našeho A mužstva se uskuteční v rámci ZT Meteoru (UMT Štěpničná) v sobotu 18/1 od 12.00 hod. proti Českému Brodu.

Z webu soupeře:

Branky: 44. Havel, 60. Rothe, 77. Orolín, 90. Klavík z penalty – 32. min

Bohemians Praha 1905: Gabriš (46. Dočekal) – Trýzna, Ibeagha, Rothe, Žaloudek – Artemuk, Budínský, Havel, Kraus (46. T. Šebek), Orolín – Klavík.

Mladíci doplněni o vybrané hráče A mužstva vyhráli nad Admirou 4:1.

Ve středu vedl trenér Jozef Weber své svěřence v prvním kole Tipsport ligy, odpoledne měl na starosti i utkání juniorského týmu, který byl doplněn vybranými hráči A mužstva.

V brance se v prvním poločase objevil Gabriš, před ním dále Ibeagha, Budínský, Orolín a Klavík. Do zápasu nastoupil i Artemuk, který se v současné době připravuje s A mužstvem a proti Liberci nastoupil na závěrečných patnáct minut. Nyní odehrál celý zápas.

Proti Admiře čekalo mladíky těžké utkání. Účastník České fotbalové ligy se také dostal po dvaceti minutách do vedení. Po centru ze strany si na zadní tyči srazil míč do vlastní branky před dobíhajícím útočníkem Rothe a Admira tak náhle vedla.

Ovšem v první půli dokázali hráči Bohemians srovnat skóre. Po dlouhém výkopu Gabriše propadl míč až na nabíhajícího Havla, který dokázal vyrovnat těsně před koncem prvního poločasu. Do kabin tak šli hráči za stavu 1:1.

Po hodině hry se prosadil i nešťastník z prvního dějství. Po centru Orolína doklepával do branky Rothe a otočil tak vývoj zápasu. Na 3:1 zvyšoval po rychlé kombinační akci tvrdou ranou k tyčce Orolín a středečního soupeře tak zlomil.

Závěrečnou podobu ve skóre stanovil z penalty Klavík. Juniorka tak ve vyrovnaném utkání výsledkově přehrála Admiru 4:1 a začala rok 2014 vítězně.