FK Admira Praha – FK Český Brod 2 : 0 (0:0)

Góly:
Snop z penalty (po faulu gólmana na Kureka), Majer (přihrával Vosický)

Sestava:
Víšek – Herc (46. min. Mamurov), Brůžek, Martinic, Paťha (46. min. Jackl) – Snop, Vosický – Majer (65. min. Herc), Konečný (46. min. Ondrůšek), Zahálka (46. min. Petr) – Kurek (60. min. Konečný)

V dalším utkání ZT na Meteoru jsme se utkali s divizním Č. Brodem. Zejména první poločas byl ze strany soupeře poměrně vydařený a svým důrazným a agresivním pojetím nám Středočeši dělali velké problémy. Nám se moc nedařilo, nedostávali jsme se ke kombinační hře a ani jsme se za celých 45 minut pořádně nedostali k zakončení a soupeřova gólmana jsme neohrozili…

Druhá půle to už bylo jiné kafe, soupeři postupně docházely síly a závěr utkání už pak byl plně v naší režii, jen škoda několika neproměněných vyložených šancí (Petr, Ondrůšek, Vosický, Konečný…). Sami jsme se tak připravili o výraznější vítězství.

Ve středu ráno odjíždí naše A mužstvo na 5-ti denní soustředění do Resortu Svatá Kateřina na Pelhřimovsku. Další utkání nás čeká pak po návratu opět v rámci ZT Meteoru (UMT Štěpničná) v neděli 26/1 od 18.00 hod. proti Spartě „B“.