„Máslo“ řádil, připsal si hattrick! Admira B – FC Jílové 4:4 (1:2)

V dalším utkání Teskahor Cupu na UMT ve Štěrboholích jsme remizovali s velmi dobrým soupeřem, účastníkem středočeské I.A třídy, „hokejovým“ výsledkem 4:4, když jsme už prohrávali 1:3.
Sled branek v první půli: soupeř podél brankáře 0:1, po rohu dorážkou Michálek 1:1, soupeř 1:2.
Sled branek ve druhé půli: soupeř z rychlého protiútoku 1:3, Másílko 2:3, Másílko 3:3, soupeř 3:4, v poslední minutě Másílko 4:4.

„Je třeba říci, že jsme nastoupili proti velmi kvalitnímu soupeři, spolupráce Jílového s pražskou Slavií je na kvalitě jeho týmu znát,“ hodnotil utkání trenér Admiry B Robert Rambousek. „Po celý zápas jsme museli dotahovat vedení soupeře. Naštěstí měl Michal Másílko velký den a gólově řádil. V poslední minutě nám vybojoval přesnou trefou cenný bod. Hrálo se v pohybu, nahoru, dolů, byl to velmi dobrý přípravný zápas. Ve druhé půli přišlo na hřiště šest střídajících hráčů, aby si zahráli všichni kluci. Z tohoto pohledu je plichta s Jílovým hodně cenná. Další program bude náročný, během tří dnů nás čekají dva velmi těžké zápasy,“ dodal Rambousek.

Nejbližší utkání Teskahor Cupu: SO 1. 2. – Admira B v. FC Háje (10.00), PO 3. 2. – Admira B – Union Vršovice (18.00 pod reflektory, dohrávka I. kola).