Rozhodla smolná teč těsně před koncem Admira B – Union Vršovice 1:2 (0:0)

Večerní dohrávka na turnaji Teskahor Cup ve Štěrboholích pod reflektory nám přinesla smolnou těsnou porážku. Po bezbrankové první půli, kterou odehrála víceméně standardní sestava (Jakub Michálek trefil hlavou po centru Štefana spojnici tyče s břevnem), došlo k prostřídání hráčů v obraně a začaly padat góly. Vršovice šly do vedení v podstatě z náhodné situace. Na 1:1 srovnal Štefan z centru Jakuba Michálka. Těsně před koncem smůlovatá teč nasměrovala míč do sítě za Tomášem Michálkem a prohráli jsme 1:2.

„Bojovné utkání hrané ve svižném tempu. Vršovice byly zatím nejdůraznějším soupeřem, se kterým jsme se letos potkali. Nám dobře zahráli Jakub Michálek a Jakub Štefan vpředu, v záloze drželi hru týmu Dominik Němec a Jakub Lupínek, vzadu na stoperu potěšil velmi dobrým výkonem Jarda Kvapil. Musím říci, že poslední tři soupeři, tedy Jílové, Háje i Vršovice, nás skutečně prověřili. Byly to vesměs dobré zápasy, měly náboj, prostě – velmi dobrá příprava,“ hodnotil trenér Admiry B Robert Rambousek.

Následující víkend bude volný. K dalšímu utkání Teskahor Cupu nastoupí náš tým v pondělí 10. února, a to proti týmu Viktoria Radim, účastníku středočeské I. A třídy z Kolínska. Výkop – 20.00, opět pod reflektory.