FK Admira – SK Zápy 1 : 1 (0:0)

Naše branka: Mošna hlavou po kopu z rohu (zahrával Snop)

Sestava:

Jungr (Víšek) – Herc (Mamurov), Vosický, Martinic , Paťha – Majer (Kurek), Mošna, Snop, Zahálka (Konečný) – Petr (Mustedanagič), Ondrůšek (Armin)

Už před utkáním nás trochu zaskočila zpráva, že béčko Sparty prohrálo s Motorletem a tím se trochu zkomlikovaly kalkulace o postupujících a hlavně o počtech bodů, které si mužstva sebou do závěrečných bojů odnesou. Postup jsme na rozdíl od soupeře měli už jistý, ale povinnost samozřejmě i tak velela – vyhrát! Aby se nám ze skupiny pak počítaly 4 body…

První poločas to byla spíše taková oťukávačka, bylo vidět, že soupeř se nechce do ničeho moc pouštět, protože bod jim zajišťoval postup a navíc ještě i nejlepší výchozí pozici do dalších bojů. Takže o útočnou aktivitu jsme se snažili spíše my…nejdříve jsme zahrozili tresňákem z cca 18 metrů – Zahálka orazítkoval břevno! Pak ve vyložené pozici zase neuvěřitelně netrefil míč hlavou Petr, když byl sám před gólmanem Pařízkem. A to bylo v podstatě v prvním poločase vše.

Do druhého poločasu obě mužstva prostřídala a zdálo se, že to více pomůže našim barvám. Bohužel zahazovali jsme i ty nejvyloženější šance (Konečný, Mustadanagič, Mošna, Martinic, Armin…). Dostali jsme se sice do vedení Mošnou po rohovém kopu Snopa, ale při našem tlaku a při našem zahazování šancí, kdy všichni jenom čekali na poslední hřebíček do rakve soupeře, jsme přišli špatnou rozehrávkou o míč, soupeř rychlý protiútok dokonale využil a srovnal na konečných 1:1.

Bohužel, takto utkání nakonec i skončilo a tím se rozhodlo, že postupujeme sice z prvního místa v B skupině, ale do dalších bojů si neseme sebou jenom 2 body za dvě plichty. Skupina pro závěrečné boje o 1. – 6. místo bude tak vypadat následovně:

1. Kladno 4b

2. Zápy 4b

3. Meteor 3b

4. Admira 2b

5. Motorlet 1b

6. H. Měcholupy 1b

Pořadí našich utkání:

sobota 15. 2., 15.00 hod. – Admira – H. Měcholupy

sobota 22.2., 13.00 hod. – Meteor – Admira

sobota 1.3., 11.00 hod. – Admira – Kladno

Trochu nám situaci komplikuje příští sobota, kdy máme na programu ještě přátelské utkání s druholigovým Ústím (hrát se bude na UMT v Roudnici n/L. od 11.30 hod.), takže se budeme snažit o přeložení sobotního turnajového utkání na neděli. Budeme včas informovat.

Kromě toho sehrajeme ještě v pondělí 10/2 od 17.30 hod. přípravné utkání s juniorkou Slavie na UMT v Edenu.