Nejhorší varianta: Prohra a ještě jsme dostali naloženo! Viktoria Radim – FK Admira Praha B 4:1 (0:1)

Po dosavadních výsledcích Viktorie Radim 1:6 s FC Háje, 0:4 s Jílovým, 0:10 se Štěrboholy a 3:4 s Pragou jsme byli favority. Aspoň papírovými. Jenže to, co se odehrávalo na štěrboholské UMT pod reflektory v pondělí večer, pro nás bylo doslova šokem. Hra soupeře působila dojmem, že proti nám nastoupil tým z vyšší soutěže. Vyhráli jsme sice poločas, když se po centru Rambouska trefil Beníšek, ale nebyli jsme lepší. A ve druhé půli jsme dostali nakládačku. Už v první půli museli odstoupit Tůma a Lukáš Němec a po změně stran jsme v pozměněné sestavě jednoduše nestačili. Buď jsme hráli mizerně, nebo soupeř nastoupil pokropený živou vodou, podal zcela mimořádný výkon a zaznamenal své letos první vítězství. A to vítězství výrazné.

Trenér Robert Rambousek zhodnotil zápas obšírně a věcně: „Byla to ta úplně nejhorší varianta. Prohráli jsme a ještě jsme dostali od hodně tvrdě, až záludně hrajícího soupeře naloženo. Sice jsme vyhráli první poločas, ale už v něm byl soupeř lepší. Nastřelil spojnici tyče a břevna, Tomáš Michálek Středočechy vychytal v několika gólovkách. Po přestávce Radim skóre otočila a my jsme se doslova rozsypali v obraně. Beníškovi sice rozhodčí neuznal gól pro ofsajd, to by ale na výsledku změnilo jen málo. Faktem je, že nám moc nesedí hra pod reflektory, někteří kluci nosí čočky a odhad na balon je jiný, než při denním světle. Celkově mě výkon soupeře velmi překvapil. My jsme se s ním zkrátka nedokázali vypořádat.“

Další přípravné utkání sehraje naše béčko v neděli 16. února od 12.00, a to se AFK Slavoj Podolí.Tento zápas se nezapočítává do TESKAHOR Cupu.