SK Slavia jun. – FK Admira 4 : 3 (4:0)

Branky:

– první čtyři padly v prvním poločase a všechny do naší sítě…

– ve druhém poločase jsme pro změnu stříleli zase my

na 1:4 snižuje „slávista“ Brůžek (po přihrávce dalšího u nás hostujícího „slávisty“ Herce),

na 2:4 pak upravuje skóre Snop z tr. kopu po faulu na Mošnu (střelou přes zeď vymetl pavučinky v bráně domácích),

na konečných 3:4 upravil po průniku středem hřiště Mustedanagič po krásné kolmici Snopa

Naše sestava:

Víšek (Jungr) – Mamurov (Herc), Brůžek, Martinic, Paťha (Zahálka) – Majer, Vosický(Snop), Armin (Mošna), Niko (Kurek) – Petr (Mustedanagič), Kurek (Konečný)

První poločas tohoto utkání z našeho pohledu lze popsat jedním slovem … HROZNÝ!!! Nestíhali jsme, nepodrželi jsme míč, dělali jsme neskutečné chyby v bránění zejména ve středu pole, v rozehrávce, ztráceli jsme zbytečně míče…no a soupeř školil a trestal!!!

Druhý poločas naštěstí byl už pak o něčem jiném – i když ne všechno bylo ideální, ale přeci jen se povedlo tu hrozící ostudu odvrátit a pokud by se nám povedlo zachovat v některých útočných situacích chladnější hlavu a proměnit ještě další skoro „tutovky“, mohlo to být nakonec ještě lepší!

V sobotu 15/2 máme na programu další přátelské utkání s druholigovým FK Ústí n/Labem (hrát se bude na UMT v Roudnici n/L. od 11.30 hod.) – zde pojede jedna část kádru našeho A mužstva.

Druhá část kádru (možná trochu více kombinovaná a doplněna o hráče, kteří nebudou hrát celé utkání v Ústí) pak nastoupí odpoledne v 15.00 hod. v rámci turnaje na Meteoru proti SK Horní Měcholupy.